SEC викликає Marathon Digital до суду

SEC викликає Marathon Digital до суду

Регулятор розслідує діяльність компанії у зв'язку з можливим порушенням закону про цінні папери.

Американська майнінгова компанія Marathon Digital отримала чергову повістку до суду від Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC), пов'язану з розслідуванням її роботи в Монтані. Про це повідомляє Bloomberg.

«Ми розуміємо, що SEC веде розслідування про можливі порушення федерального закону про цінні папери. Ми співпрацюємо із SEC», – коротко прокоментували ситуацію представники Marathon.

Що робить майнер у Монтані

У жовтні 2020 року Marathon Digital провела серію угод з різними учасниками для проєктування та будівництва дата-центру потужністю до 100 МВт у місті Хардін, Монтана. В офіційних роз'ясненнях компанії значиться, що вона випустила 6 млн акцій у рамках обмеженого продажу і що цей випуск підпадає під винятки закону про цінні папери 1933 року.

Ще одне повідомлення від SEC Marathon Digital отримала у листопаді 2021 року. Майнінгову компанію запідозрили у порушенні федерального закону про цінні папери. Є ймовірність, що повідомлення передує повноцінному позову.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Нові податки для майнерів

У США планують запровадити новий податок для майнінгових компаній у розмірі 30% вартості споживаної електроенергії.

Акцизний збір пропонують ввести поетапно після 31 грудня протягом наступних трьох років. Цю ініціативу влада запроваджує через «негативний вплив майнінгу на екологію».

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023