Google допоможе розвивати мережу Lightning

Google допоможе розвивати мережу Lightning

Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу.

Компанія Voltage, провайдер сервісу Lightning as a Service (LaaS), уклала партнерську угоду з Google Cloud, щоб розширити можливості та підвищити доступність хостингу, дозволяючи клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Про це повідомляється у блозі Voltage.

Використовуючи велику мережну інфраструктуру Google Cloud, компанія Voltage заявила, що може ефективніше задовольняти потреби користувачів. Це дозволить їм розширити географію на понад 50 країн світу. Спочатку вони запустять операції в США (штат Айова), Нідерландах і Сінгапурі, але незабаром проведуть розгортання по всьому світу.

Оскільки Voltage розширює свої послуги завдяки співпраці з Google Cloud, підприємства фінансового та фінтех-секторів зможуть використати можливості Lightning Network для оптимізації своїх платіжних процесів, зниження витрат і пошуку нових можливостей для бізнесу.

Про компанію Voltage

Компанія Voltage працює з 2020 року, пропонує рішення для бізнесу на основі Lightning Network щодо полегшення грошових переказів із майже нульовими комісіями.

Інструменти Voltage особливо корисні у транскордонних платежах. На відміну від банківських переказів, провайдер обслуговує цілодобово й у вихідні, забезпечуючи миттєві перекази. Також LaaS буде корисним у мікроплатежах.

Тепер Voltage використовуватиме велику мережну інфраструктуру Google Cloud. Потужна підтримка Google Cloud дозволить збільшити навантаження на інфраструктуру Біткоїна.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Google та Біткоїн

Біткоїн очолив пошукові запити в Google серед усіх цифрових валют у 2022 році. Як показав аналіз даних Google Trends, у 2022 році на слово «Біткоїн» припадало 28,4 млн запитів щомісяця. Рівень інтересу до Біткоїна виявився в рази більшим, ніж до будь-яких криптовалют. Цікаво, що на рівень інтересу до Біткоїна не вплинуло те, що 2022 рік був складним для індустрії.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023