Біткоїн-біржі йдуть із Канади

Біткоїн-біржі йдуть із Канади

Bybit та Binance припиняють свою діяльність у Канаді через посилення регуляторного тиску.

Біржі Bybit та Binance оголосили про свій вихід із Канади внаслідок посилення регуляторних норм з боку влади. Про це повідомляє The Block.

Представники Bybit заявили, що вже з 31 травня біржа припиняє реєстрацію нових користувачів із Канади. Водночас наявні користувачі не зможуть розміщувати депозити, збільшувати свої позиції та відкривати нові контракти. Усі відкриті угоди клієнти мають закрити до 30 вересня.

Про своє звільнення раніше повідомила і Binance. Представники компанії зазначили, що обсяг торгів з боку клієнтів із Канади був не надто великим, а зростаючий тиск з боку канадських регуляторів зробив роботу біржі недоцільною.

Тим часом Комісія з цінних паперів Онтаріо пообіцяла продовжити розслідування діяльності Binance навіть після її виходу з ринку Канади. Торгова платформа домагається скасування розслідувань, розпочатих 10 та 11 травня, за день до того, як Binance оголосила про свій вихід із Канади. Документи, подані Binance та опубліковані регулятором 30 травня, показують, що головний орган спостереження Канади (OSC) намагається використовувати свої повноваження, зокрема звернення до суду, для примусу до надання документів і даних від Binance. OSC проводить широке розслідування того, чи могла Binance зробити кроки для обходу закону Онтаріо про цінні папери.

Регулювання у Канаді

Канада проводить послідовну політику щодо регулювання Біткоїн-індустрії, створивши умови, які стимулюють інновації та забезпечують відповідний захист користувачів та інвесторів. Державні органи визнають біткоїн одним із фінансових активів. При цьому вони запроваджують регулятивні заходи для запобігання зловживанням. Фінансові установи Канади регулюють біткоїн-біржі відповідно до чинних законів про боротьбу з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму.

Зокрема, у 2022 році уряд країни опублікував нові правила для компаній, які працюють з біткоїном і криптовалютами. Зокрема, біржі та торгові майданчики мають зберігати активи користувачів окремо від активів компанії та використовувати сторонній кастодіальний сервіс.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Проблеми Binance

Крім Канади, у Binance виникли деякі труднощі й у Австралії. Користувачі біржі Binance Australia змушені продавати біткоїни з дисконтом $6000 через те, що торговий майданчик призупинив прийом депозитів у місцевій валюті. Ймовірною причиною цього стало рішення банку Westpac, який заборонив своїм клієнтам розміщувати депозити на біржі.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023