Cash App принесла Block майже $1 млрд прибутку

Cash App принесла Block майже $1 млрд прибутку

Квартальний дохід від застосунку перевищив $2,1 млрд.

Застосунок Cash App приніс фінтех-компанії Block у першому кварталі 2023 року $931 млн валового прибутку. Це на 49% вище за минулорічні показники, повідомляється на сайті компанії.

Цікаво, що валовий прибуток компанії, яка належить бізнесменові Джеку Дорсі, становив $1,71 млрд (сукупний прибуток Cash App і Square).

Дохід від застосунку Cash App у першому кварталі становив $2,16 млрд.

Block також належить популярний сервіс платежів для бізнесу Square, який повідомив про невелике (3,8%) зниження прибутку порівняно з четвертим кварталом 2022 року.

Згідно з фінзвітністю Block за перший квартал 2023 року, її прибуток від продажів біткоїнів зріс на 18%, а її виторг у першому кварталі – на 26% у річному обчисленні.

Що таке Cash App

Cash App – це мобільний застосунок, розроблений компанією Square Inc. Це рішення призначене для полегшення фінансових операцій між користувачами. Воно пропонує різні функції для спрощення відправлення та отримання фіатних грошей, а також підтримує біткоїн та Lightning Network.

Завдяки інтеграції Cash App з біткоїном, користувачі можуть інвестувати в цей цифровий актив, купувати та продавати його, а також зберігати у своєму гаманці у застосунку.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Де ще досягла успіху компанія Block

Як відомо, компанія Block також активно розвивається й у сфері майнінгу біткоїна. Нещодавно стало відомо, що вона завершила розробку прототипу чипа для ASIC-майнера з відкритим вихідним кодом.

Сьогодні розробка «асіків» – досить складний процес як з технічного, так і з фінансового погляду. Розробки Block допоможуть мінімізувати централізацію майнінгу та відповідного обладнання, максимально оптимізуючи видобуток BTC.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023