Cash App принесла Block майже $1 млрд прибутку

Cash App принесла Block майже $1 млрд прибутку

Квартальний дохід від застосунку перевищив $2,1 млрд.

Застосунок Cash App приніс фінтех-компанії Block у першому кварталі 2023 року $931 млн валового прибутку. Це на 49% вище за минулорічні показники, повідомляється на сайті компанії.

Цікаво, що валовий прибуток компанії, яка належить бізнесменові Джеку Дорсі, становив $1,71 млрд (сукупний прибуток Cash App і Square).

Дохід від застосунку Cash App у першому кварталі становив $2,16 млрд.

Block також належить популярний сервіс платежів для бізнесу Square, який повідомив про невелике (3,8%) зниження прибутку порівняно з четвертим кварталом 2022 року.

Згідно з фінзвітністю Block за перший квартал 2023 року, її прибуток від продажів біткоїнів зріс на 18%, а її виторг у першому кварталі – на 26% у річному обчисленні.

Що таке Cash App

Cash App – це мобільний застосунок, розроблений компанією Square Inc. Це рішення призначене для полегшення фінансових операцій між користувачами. Воно пропонує різні функції для спрощення відправлення та отримання фіатних грошей, а також підтримує біткоїн та Lightning Network.

Завдяки інтеграції Cash App з біткоїном, користувачі можуть інвестувати в цей цифровий актив, купувати та продавати його, а також зберігати у своєму гаманці у застосунку.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Де ще досягла успіху компанія Block

Як відомо, компанія Block також активно розвивається й у сфері майнінгу біткоїна. Нещодавно стало відомо, що вона завершила розробку прототипу чипа для ASIC-майнера з відкритим вихідним кодом.

Сьогодні розробка «асіків» – досить складний процес як з технічного, так і з фінансового погляду. Розробки Block допоможуть мінімізувати централізацію майнінгу та відповідного обладнання, максимально оптимізуючи видобуток BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024