Cash App принесла Block майже $1 млрд прибутку

Cash App принесла Block майже $1 млрд прибутку

Квартальний дохід від застосунку перевищив $2,1 млрд.

Застосунок Cash App приніс фінтех-компанії Block у першому кварталі 2023 року $931 млн валового прибутку. Це на 49% вище за минулорічні показники, повідомляється на сайті компанії.

Цікаво, що валовий прибуток компанії, яка належить бізнесменові Джеку Дорсі, становив $1,71 млрд (сукупний прибуток Cash App і Square).

Дохід від застосунку Cash App у першому кварталі становив $2,16 млрд.

Block також належить популярний сервіс платежів для бізнесу Square, який повідомив про невелике (3,8%) зниження прибутку порівняно з четвертим кварталом 2022 року.

Згідно з фінзвітністю Block за перший квартал 2023 року, її прибуток від продажів біткоїнів зріс на 18%, а її виторг у першому кварталі – на 26% у річному обчисленні.

Що таке Cash App

Cash App – це мобільний застосунок, розроблений компанією Square Inc. Це рішення призначене для полегшення фінансових операцій між користувачами. Воно пропонує різні функції для спрощення відправлення та отримання фіатних грошей, а також підтримує біткоїн та Lightning Network.

Завдяки інтеграції Cash App з біткоїном, користувачі можуть інвестувати в цей цифровий актив, купувати та продавати його, а також зберігати у своєму гаманці у застосунку.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Де ще досягла успіху компанія Block

Як відомо, компанія Block також активно розвивається й у сфері майнінгу біткоїна. Нещодавно стало відомо, що вона завершила розробку прототипу чипа для ASIC-майнера з відкритим вихідним кодом.

Сьогодні розробка «асіків» – досить складний процес як з технічного, так і з фінансового погляду. Розробки Block допоможуть мінімізувати централізацію майнінгу та відповідного обладнання, максимально оптимізуючи видобуток BTC.

Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Лише комісії за транзакції принесли їм понад $120 млн. Володимир Гришенко 02 червня 2023