Дорсі інвестував $10 млн в OpenSats

Дорсі інвестував $10 млн в OpenSats

В організації хочуть створити стійку, незалежну екосистему фінансування за допомогою Біткоїна.

Некомерційна організація OpenSats, орієнтована на розробку програмного забезпечення для інфраструктури Біткоїна, отримала фінансування у розмірі $10 млн від благодійної ініціативи Джека Дорсі #startsmall. Про це йдеться на сторінці OpenSats у Twitter.

У компанії повідомили, що половину пожертв пустять на розвиток децентралізованої платформи Nostr. Також OpenSats планує розширити свої зусилля та оптимізувати операції шляхом залученого фінансування.

«Ми вважаємо, що вільне програмне забезпечення та відкриті протоколи потрібні для вільної та процвітаючої спільноти. Без програмного забезпечення, яке захищає права та свободи користувачів, і без цифрової інфраструктури, відкритої для всіх, сучасне суспільство ризикує скотитися до цифрового тоталітаризму», – заявили представники OpenSats.

В організації також додали, що хочуть створити стійку, незалежну та послідовну екосистему фінансування через Біткоїн, Nostr та інші проєкти з відкритим вихідним кодом.

Lightning Network і революція у краудфандингу

Платформи, засновані на біткоїні та Lightning, такі як OpenSats, використовують інноваційні можливості, надані LN, щоб зробити революцію в краудфандингу.

Lightning Network має процвітаючу екосистему з мікроплатежами, інтегрованими в платний медіаконтент, з великими можливостями саме для краудфандингу, чайовими в соціальних мережах, ринками похідних біткоїнів, такими як LN Markets та багатьом іншим. Завдяки Lightning краудфандинг стає децентралізованим, стійким до цензури, одноранговим та динамічним.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Дорсі й екосистема LN

Проєкти Джека Дорсі давно зосередилися на розвитку екосистеми Lightning Network. Зокрема, компанія TBD, яка є «дочкою» Block, відкриє підрозділ розвитку інфраструктури LN з використанням біткоїнів.

Нова структура планує виступити провайдером послуг зв'язку з LN для бізнесу та кінцевих користувачів.

Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Лише комісії за транзакції принесли їм понад $120 млн. Володимир Гришенко 02 червня 2023