Компанія Джека Дорсі розвиватиме Lightning Network

Компанія Джека Дорсі розвиватиме Lightning Network

Новий підрозділ TBD створить інфраструктуру для підвищення надійності LN-транзакцій.

Компанія TBD, яка є «дочкою» Block бізнесмена Джека Дорсі, відкриє підрозділ з розвитку екосистеми Lightning Network під назвою c=. Про це пише Bitcoin Magazine.

Мета цієї ініціативи – надати інфраструктуру з використанням біткоїнів, щоб зробити мережу Lightning зручнішою та надійнішою для розробників, підприємств (наприклад, продавців, які приймають платежі Lightning) та кінцевих споживачів цих підприємств.

Lightning Network продовжує зростати, а транзакції часто зазнають невдачі через брак ліквідності. Щоб розв’язати цю проблему, «c= побудує інфраструктуру, використовуючи біткоїни, які вона передає у мережу, щоб підприємства та гаманці могли зробити свої транзакції Lightning надійнішими». Для цих цілей будуть залучені біткоїн-резерви Block.

В с= додали, що також планують виступити провайдером послуг зв'язку з LN для бізнесу та кінцевих користувачів. Підрозділ займатиметься розробкою інших сервісів та інструментів для розширення екосистеми протоколу.

Що таке Lightning Network?
Що таке Lightning Network?
Lightning Network — це протокол другого рівня для Біткоїна, спеціально розроблен...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інші ініціативи Джека Дорсі

Засновник Twitter і відомий біткоїнер Джек Дорсі представив тизер інтерфейсу користувача майбутньої моделі апаратного гаманця, який розробляє його компанія Block. Нині він шукає партнерів для реалізації проєкту.

Команда проєкту планує надавати послуги некастодіального зберігання біткоїнів для 100 млн потенційних клієнтів. Майбутній гаманець інтегрує операції у BTC та фіаті, що зробить його універсальним незалежно від форми оплати, обраної клієнтом.

Також компанія Дорсі Block брала участь у фінансуванні оператора африканських центрів Gridless. Початковий інвестиційний внесок становив $2 млн. Таким чином планується розвивати «зелений» майнінг та уникати вуглецевого сліду під час видобутку біткоїнів у сільських районах Африки.

Біржа Gemini залишає Нідерланди Біржа Gemini залишає Нідерланди Торгова платформа не змогла виконати вимоги місцевих регуляторів. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Послуга поки що доступна лише жителям США, але згодом перелік країн планують розширити. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Су Чжу затримали в аеропорту Сінгапуру під час спроби виїхати з країни. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023