Джек Дорсі працює над новим некастодіальним гаманцем

Джек Дорсі працює над новим некастодіальним гаманцем

Підприємець планує зробити безпечне зберігання біткоїнів доступнішим для широкого загалу.

Засновник Twitter та відомий біткоїнер Джек Дорсі представив тізер інтерфейсу користувача майбутньої моделі апаратного гаманця, що розробляється його компанією Block. Наразі він шукає партнерів для реалізації проєкту, повідомляє Bitcoin Magazine.

Команда проєкту планує надавати послуги некастодіального зберігання біткоїнів для 100 млн потенційних клієнтів. Майбутній гаманець інтегрує операції у BTC та фіаті, що зробить його універсальним незалежно від форми оплати, що обирає клієнт.

Джек Дорсі працює над новим некастодіальним гаманцем
Прототип інтерфейсу. Джерело: Wallet Build.

Окрім партнерів з-поміж інвесторів та розробників, команда Block також зацікавлена у створенні системи розгалужених поставок для виходу на основні ринки. Терміни та технічні деталі реалізації проєкту наразі не розголошуються.

Торішні плани

У 2022 році у Block вже анонсували плани з розробки апаратного гаманця. Тоді вони презентували прототип у вигляді шестикутної скелі з багатьма USB-портами. Команда стверджувала, що зможе запропонувати нові стандарти безпеки зберігання коїнів.

Достеменно невідомо, чи має той прототип щось спільне із новим апаратним гаманцем, анонсованим напередодні. Проте очевидно, що інтерфейс користувача буде радикально іншим з новими рішеннями для мобільних застосунків.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Майнінг-ініціативи Джека Дорсі

Компанія Дорсі Block також взяла участь у фінансуванні оператору африканських центрів Gridless. Первинний інвестиційний внесок склав $2 млн. У такий спосіб планується розвивати «зелений» майнінг та уникнути вуглецевого сліду при видобутку біткоїнів у сільських районах Африки.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024