Джек Дорсі працює над новим некастодіальним гаманцем

Джек Дорсі працює над новим некастодіальним гаманцем

Підприємець планує зробити безпечне зберігання біткоїнів доступнішим для широкого загалу.

Засновник Twitter та відомий біткоїнер Джек Дорсі представив тізер інтерфейсу користувача майбутньої моделі апаратного гаманця, що розробляється його компанією Block. Наразі він шукає партнерів для реалізації проєкту, повідомляє Bitcoin Magazine.

Команда проєкту планує надавати послуги некастодіального зберігання біткоїнів для 100 млн потенційних клієнтів. Майбутній гаманець інтегрує операції у BTC та фіаті, що зробить його універсальним незалежно від форми оплати, що обирає клієнт.

Джек Дорсі працює над новим некастодіальним гаманцем
Прототип інтерфейсу. Джерело: Wallet Build.

Окрім партнерів з-поміж інвесторів та розробників, команда Block також зацікавлена у створенні системи розгалужених поставок для виходу на основні ринки. Терміни та технічні деталі реалізації проєкту наразі не розголошуються.

Торішні плани

У 2022 році у Block вже анонсували плани з розробки апаратного гаманця. Тоді вони презентували прототип у вигляді шестикутної скелі з багатьма USB-портами. Команда стверджувала, що зможе запропонувати нові стандарти безпеки зберігання коїнів.

Достеменно невідомо, чи має той прототип щось спільне із новим апаратним гаманцем, анонсованим напередодні. Проте очевидно, що інтерфейс користувача буде радикально іншим з новими рішеннями для мобільних застосунків.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Майнінг-ініціативи Джека Дорсі

Компанія Дорсі Block також взяла участь у фінансуванні оператору африканських центрів Gridless. Первинний інвестиційний внесок склав $2 млн. У такий спосіб планується розвивати «зелений» майнінг та уникнути вуглецевого сліду при видобутку біткоїнів у сільських районах Африки.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023