Джек Дорсі інвестував у «зелений» майнінг в Африці

Джек Дорсі інвестував у «зелений» майнінг в Африці

Компанія колишнього глави Twitter вклала $2 млн в оператора майнінгових майданчиків Gridless.

Компанія Block, яку очолює ексгендиректор Twitter Джек Дорсі, взяла участь у раунді фінансування африканського оператора дата-центрів Gridless. Про це пише Bloomberg.

Block у партнерстві з венчурним інвестором Stillmark зробили початковий інвестиційний внесок $2 млн в оператора майнінгових майданчиків Gridless. Проєкт відрізняється повною відсутністю вуглецевого сліду через використання джерел відновлюваної енергії із сільських районів Африки.

Gridless виступає як якірний орендар, фінансуючи будівництво центрів обробки даних і керує роботою майнінгових компаній у сільських районах, де традиційні промислові чи комерційні клієнти недоступні, а надмірна енергія не потрібна.

Gridless уклала контракт з африканською гідроенергетичною компанією HydroBox на п'ять точок підключення в Кенії, три з яких зараз перебувають в експлуатації. Найближчим часом Gridless планує розширити свою присутність на інші частини Східної Африки.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Джек Дорсі та Біткоїн

Джек Дорсі є давнім шанувальником Біткоїна. Минулого року він запустив повну Біткоїн-ноду і до свого відходу з Twitter планував запровадити в соцмережу BTC-платежі.

Дорсі вважає біткоїн найкращим кандидатом на роль «нативної валюти інтернету». Тому на початку року він анонсував плани щодо розроблення ASIC-майнера «нового покоління» та апаратного гаманця «для наступних 100 млн біткоїн-користувачів».

Кому зараз належить Twitter

Наприкінці жовтня засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск закрив угоду з придбання соціальної мережі Twitter за $44 млрд. Серед пайових інвесторів виявилася біткоїн-біржа Binance, що надала $500 млн.

Маск планує зробити соцмережу більш інноваційною, доброзичливою та гостинною. Він також пообіцяв послабити правила модерації контенту на платформі та зняти попередні блокування. Крім цього, мільярдер хоче інтегрувати в соцмережу цифрові платежі.

Біржа Gemini залишає Нідерланди Біржа Gemini залишає Нідерланди Торгова платформа не змогла виконати вимоги місцевих регуляторів. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Послуга поки що доступна лише жителям США, але згодом перелік країн планують розширити. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Су Чжу затримали в аеропорту Сінгапуру під час спроби виїхати з країни. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023