Кількість BTC-транзакцій наближається до історичного максимуму

Кількість BTC-транзакцій наближається до історичного максимуму

Наближення до пікових значень пов'язане з використанням протоколу Ordinals. 30-денна ковзна середня досягла майже 348 700 транзакцій на день.

Середня кількість біткоїн-транзакцій за добу наближається до пікових значень 2017 року через зростання популярності записів Ordinals. Відповідні дані надав аналітичний сервіс GlassNode.

Так, 30-денна ковзна середня досягла 348 700 транзакцій на день. Своєю чергою, Blockchain.com зазначає, що 30 квітня фактична щоденна кількість транзакцій зросла до 426 814. Таким чином з початку року приріст становив понад 70%.

За даними Glassnode, сплеск транзакцій пояснюється активністю записів Ordinals. Вони становлять приблизно від 30% до 40% майнінгових транзакцій та від 10% до 20% сплачених комісій. Станом на сьогодні існує близько 2,5 млн записів Ordinals.

Для кого цікавий Ordinals

Протокол Ordinals з'явився на початку 2023 року, але вже зараз він користується популярністю не тільки у користувачів, а й у великих компаній. Так, світові бренди Bugatti та Asprey спільними зусиллями створили лімітовану колекцію зображень яєць, вписану в блокчейн Біткоїна за допомогою протоколу Ordinals.

За їхньою заявою, записи цифрового контенту гарантують, що твори мистецтва зберігатимуться нескінченно довго.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Помилки протоколу Ordinals

Раніше через помилку в коді в протоколі Ordinals не відбулася валідація 1200 записів. Це сталося через те, що функція індексатора протоколу враховувала лише записи, які були в першому вхідному запиті транзакції, відправленому до версії 0.5.1 протоколу включно.

Також через вразливість у кодовій базі гаманець UniSat для записів Ordinals і токенів стандарту BRC-20 зазнав хакерської атаки. Проблему помітили розробники проєкту та змушені були призупинити роботу гаманця.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023