Кількість BTC-транзакцій наближається до історичного максимуму

Кількість BTC-транзакцій наближається до історичного максимуму

Наближення до пікових значень пов'язане з використанням протоколу Ordinals. 30-денна ковзна середня досягла майже 348 700 транзакцій на день.

Середня кількість біткоїн-транзакцій за добу наближається до пікових значень 2017 року через зростання популярності записів Ordinals. Відповідні дані надав аналітичний сервіс GlassNode.

Так, 30-денна ковзна середня досягла 348 700 транзакцій на день. Своєю чергою, Blockchain.com зазначає, що 30 квітня фактична щоденна кількість транзакцій зросла до 426 814. Таким чином з початку року приріст становив понад 70%.

За даними Glassnode, сплеск транзакцій пояснюється активністю записів Ordinals. Вони становлять приблизно від 30% до 40% майнінгових транзакцій та від 10% до 20% сплачених комісій. Станом на сьогодні існує близько 2,5 млн записів Ordinals.

Для кого цікавий Ordinals

Протокол Ordinals з'явився на початку 2023 року, але вже зараз він користується популярністю не тільки у користувачів, а й у великих компаній. Так, світові бренди Bugatti та Asprey спільними зусиллями створили лімітовану колекцію зображень яєць, вписану в блокчейн Біткоїна за допомогою протоколу Ordinals.

За їхньою заявою, записи цифрового контенту гарантують, що твори мистецтва зберігатимуться нескінченно довго.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Помилки протоколу Ordinals

Раніше через помилку в коді в протоколі Ordinals не відбулася валідація 1200 записів. Це сталося через те, що функція індексатора протоколу враховувала лише записи, які були в першому вхідному запиті транзакції, відправленому до версії 0.5.1 протоколу включно.

Також через вразливість у кодовій базі гаманець UniSat для записів Ordinals і токенів стандарту BRC-20 зазнав хакерської атаки. Проблему помітили розробники проєкту та змушені були призупинити роботу гаманця.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023