Гаманець для записів Ordinals зазнав хакерської атаки

Гаманець для записів Ordinals зазнав хакерської атаки

В UniSat Marketplace знайшли вразливість, якою скористалися злочинці, у зв'язку з чим розробникам довелося негайно зупинити роботу розширення.

Браузерний гаманець UniSat для записів Ordinals і токенів стандарту BRC-20 зазнав атаки подвійної витрати внаслідок уразливості в кодовій базі. Проблему помітила команда проєкту, вона припинила роботу гаманця та повідомила про це у Twitter.

«Щойно запущений UniSat Marketplace зазнав великої кількості атак із подвійною витратою через вразливість у нашій кодовій базі. Під час нашого тестування минулого тижня ми змоделювали різні підходи до атак з подвійною витратою та внесли поліпшення та вдосконалення у код. На жаль, деякі проблеми були виявлені у початковій загальнодоступній версії», – написали розробники Twitter.

Атака подвійної витрати – набір незаконних блокчейн-методів, спрямованих на спробу витратити ті самі монети два або більше разів.

UniSat Wallet позиціонує себе як перший провайдер гаманця та маркетплейсу для активів BRC-20.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Що таке записи Ordinals

Ordinals – це інноваційний протокол, завдяки якому можна створювати записи на базовому рівні блокчейну Біткоїна. Токени прив'язуються до конкретного сатоші та додаються до блоку.

Варто також зауважити, що в той час як Ordinals – це «цифрові артефакти», схожі на незамінні токени, які переносять дані у вигляді тексту, зображень JPEG, PDF, відео- та аудіоформатів, стандарт BRC-20 використовує записи для розгортання токен-контрактів, а також їхнього видобування та передачі.

Проблеми у протоколі Ordinals

Раніше у протоколі Ordinals виникли помилки у коді, що завадило валідації 1200 записів. Це сталося через те, що функція індексатора протоколу враховувала лише ті записи, які були в першому вхідному запиті транзакції, відправленому до версії 0.5.1 протоколу включно.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024