CoinFlip запускає біржу для початківців

CoinFlip запускає біржу для початківців

Оператор біткоїн-банкоматів вирішив надати клієнтам простий спосіб зберігання та торгівлі BTC.

Великий оператор біткоїн-банкоматів CoinFlip створив платформу Olliv. За її допомогою можна торгувати біткоїнами, а також самостійно їх зберігати, пише Bitcoin Magaine.

«Olliv прагне надати споживачам безперешкодний спосіб купувати, продавати, надсилати, отримувати та обмінювати активи, що надійно зберігаються в гаманці із самостійним зберіганням», – сказано у повідомленні.

За допомогою нової платформи компанія хоче зацікавити та навчити потенційних біткоїн-інвесторів, виступаючи як стартовий майданчик – біржа для початківців. Клієнтам Olliv обіцяють інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для безпечних транзакцій та цілодобове обслуговування в режимі реального часу.

Використовуючи чинну мережу біткоїн-банкоматів CoinFlip, Olliv «слугує для подолання розриву між фізичними та цифровими інвестиціями, розширюючи доступ до цієї нової технології».

Нині платформа Olliv доступна лише для жителів США та Пуерто-Рико.

Що таке CoinFlip

Компанія CoinFlip спеціалізується на встановленні та обслуговуванні біткоїн-банкоматів, надаючи можливість конвертувати готівку в біткоїни та назад. Ці банкомати полегшують процес купівлі та продажу цифрових активів, у такий спосіб спрощуючи доступ до біткоїна широкій аудиторії.

CoinFlip запускає біржу для початківців
Найбільші оператори біткоїн-банкоматів. Дані: Coin ATM Radar.

Провідним оператором біткоїн-банкоматів у світі є Bitcoin Depot. Він займається 18,7% частки ринку. За ним слідом Coinclud (12,5%). А Coinflip замикає трійку (11,7%).

Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомати дозволяють користувачам купувати, а іноді й продавати біткоїни...
Еліс Маккензі 15 серпня 2022

Зростання популярності інвестицій у біткоїн

Дедалі більше компаній із традиційного ринку надають своїм клієнтам можливість купувати біткоїн. Наприклад, австрійський банк Raiffeisenlandesbank Niederösterreich-Wien (RLB NÖ-Wien), що входить до Raiffeisen Banking Group, вирішив розширити свій функціонал, додавши можливість інвестувати в біткоїн.

Інвестиції в BTC будуть представлені поряд з іншими послугами, такими як купівля паїв біржових фондів, дорогоцінних металів та товарів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024