CoinFlip запускає біржу для початківців

CoinFlip запускає біржу для початківців

Оператор біткоїн-банкоматів вирішив надати клієнтам простий спосіб зберігання та торгівлі BTC.

Великий оператор біткоїн-банкоматів CoinFlip створив платформу Olliv. За її допомогою можна торгувати біткоїнами, а також самостійно їх зберігати, пише Bitcoin Magaine.

«Olliv прагне надати споживачам безперешкодний спосіб купувати, продавати, надсилати, отримувати та обмінювати активи, що надійно зберігаються в гаманці із самостійним зберіганням», – сказано у повідомленні.

За допомогою нової платформи компанія хоче зацікавити та навчити потенційних біткоїн-інвесторів, виступаючи як стартовий майданчик – біржа для початківців. Клієнтам Olliv обіцяють інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для безпечних транзакцій та цілодобове обслуговування в режимі реального часу.

Використовуючи чинну мережу біткоїн-банкоматів CoinFlip, Olliv «слугує для подолання розриву між фізичними та цифровими інвестиціями, розширюючи доступ до цієї нової технології».

Нині платформа Olliv доступна лише для жителів США та Пуерто-Рико.

Що таке CoinFlip

Компанія CoinFlip спеціалізується на встановленні та обслуговуванні біткоїн-банкоматів, надаючи можливість конвертувати готівку в біткоїни та назад. Ці банкомати полегшують процес купівлі та продажу цифрових активів, у такий спосіб спрощуючи доступ до біткоїна широкій аудиторії.

CoinFlip запускає біржу для початківців
Найбільші оператори біткоїн-банкоматів. Дані: Coin ATM Radar.

Провідним оператором біткоїн-банкоматів у світі є Bitcoin Depot. Він займається 18,7% частки ринку. За ним слідом Coinclud (12,5%). А Coinflip замикає трійку (11,7%).

Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомати дозволяють користувачам купувати, а іноді й продавати біткоїни...
Еліс Маккензі 15 серпня 2022

Зростання популярності інвестицій у біткоїн

Дедалі більше компаній із традиційного ринку надають своїм клієнтам можливість купувати біткоїн. Наприклад, австрійський банк Raiffeisenlandesbank Niederösterreich-Wien (RLB NÖ-Wien), що входить до Raiffeisen Banking Group, вирішив розширити свій функціонал, додавши можливість інвестувати в біткоїн.

Інвестиції в BTC будуть представлені поряд з іншими послугами, такими як купівля паїв біржових фондів, дорогоцінних металів та товарів.

США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів У новому законопроєкті про оподаткування повністю відсутні нові положення щодо видобутку цифрових валют. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Місячний приріст резервів цієї категорії власників досяг історичного максимуму і становив 24 600 біткоїнів. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Інвестори не очікують проблем з ліквідністю у разі чергового підвищення ліміту держборгу в США. Дмитро Харьков 29 травня 2023