Клієнти банку з групи Raiffeisen зможуть інвестувати у біткоїн

Клієнти банку з групи Raiffeisen зможуть інвестувати у біткоїн

Нова послуга банку Raiffeisenlandesbank Niederösterreich-Wien стала можливою завдяки співпраці з компанією Bitpanda.

Австрійський банк Raiffeisenlandesbank Niederösterreich-Wien (RLB NÖ-Wien), що входить до Raiffeisen Banking Group, надасть своїм клієнтам можливість інвестувати у біткоїн. Про це повідомила у себе в блозі компанія Bitpanda, яка забезпечила реалізацію цієї послуги.

Тепер для клієнтів Raiffeisenlandesbank інвестиції у біткоїн будуть представлені поряд з іншими послугами, такими як купівля паїв біржових фондів, дорогоцінних металів та товарів.

«Угода з Bitpanda спрямована на розширення асортименту нашої продукції завдяки інноваційному та безпечному аспекту, що дозволить усім клієнтам легко накопичувати багатство», – заявив генеральний директор RLB NÖ-Wien Міхаель Хеллерер.

Нова пропозиція дозволить роздрібним, приватним та корпоративним клієнтам банку інвестувати у біткоїни незалежно від суми доступного капіталу.

Купити BTC зможуть і користувачі соцмереж

Twitter ввів нову опцію, яка дозволить користувачам платформи торгувати біткоїнами. Трейдинг став можливим завдяки партнерству з фінтех-компанією eToro, доступ до нових фінансових функцій можна отримати через вкладку «перегляд на eToro», вона перенаправить на торгову платформу.

Партнерство з eToro – це перша значна угода для Twitter після того, як Ілон Маск став гендиректором соцмережі. Існує велика ймовірність, що оновлений функціонал приверне на платформу нову аудиторію.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Коли купують біткоїни

Аналітики з'ясували, що понад 6% всіх BTC купили за ціною $16 000. Це найбільша частина покупок, яка припадає на конкретний показник вартості.

Зазначимо, що структура розподілу монет досить точно вказує на можливий локальний мінімум та розворот тренду.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024