Клієнти банку з групи Raiffeisen зможуть інвестувати у біткоїн

Клієнти банку з групи Raiffeisen зможуть інвестувати у біткоїн

Нова послуга банку Raiffeisenlandesbank Niederösterreich-Wien стала можливою завдяки співпраці з компанією Bitpanda.

Австрійський банк Raiffeisenlandesbank Niederösterreich-Wien (RLB NÖ-Wien), що входить до Raiffeisen Banking Group, надасть своїм клієнтам можливість інвестувати у біткоїн. Про це повідомила у себе в блозі компанія Bitpanda, яка забезпечила реалізацію цієї послуги.

Тепер для клієнтів Raiffeisenlandesbank інвестиції у біткоїн будуть представлені поряд з іншими послугами, такими як купівля паїв біржових фондів, дорогоцінних металів та товарів.

«Угода з Bitpanda спрямована на розширення асортименту нашої продукції завдяки інноваційному та безпечному аспекту, що дозволить усім клієнтам легко накопичувати багатство», – заявив генеральний директор RLB NÖ-Wien Міхаель Хеллерер.

Нова пропозиція дозволить роздрібним, приватним та корпоративним клієнтам банку інвестувати у біткоїни незалежно від суми доступного капіталу.

Купити BTC зможуть і користувачі соцмереж

Twitter ввів нову опцію, яка дозволить користувачам платформи торгувати біткоїнами. Трейдинг став можливим завдяки партнерству з фінтех-компанією eToro, доступ до нових фінансових функцій можна отримати через вкладку «перегляд на eToro», вона перенаправить на торгову платформу.

Партнерство з eToro – це перша значна угода для Twitter після того, як Ілон Маск став гендиректором соцмережі. Існує велика ймовірність, що оновлений функціонал приверне на платформу нову аудиторію.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Коли купують біткоїни

Аналітики з'ясували, що понад 6% всіх BTC купили за ціною $16 000. Це найбільша частина покупок, яка припадає на конкретний показник вартості.

Зазначимо, що структура розподілу монет досить точно вказує на можливий локальний мінімум та розворот тренду.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023