ARK і 21Shares подали заявку на запуск біткоїн-ETF

ARK і 21Shares подали заявку на запуск біткоїн-ETF

Це вже третя така заявка. Попередні спроби запустити біржовий фонд на базі біткоїна виявилися невдалими.

Компанії 21Shares та ARK Investment Management повторно подали заявку до SEC на запуск біржового фонду на базі біткоїна. Про це пише Bloomberg.

За словами представників компаній, такий фонд забезпечить захист американських інвесторів, «якого сьогодні не існує».

Продукт ARK і 21Shares зможе торгуватися під тикером ARKB і відстежуватиме ціну біткоїна, що вимірюється індексом S&P Bitcoin.

«Американські інвестори постраждали від криптошахрайства, яке переважно має міжнародний характер, особливо тому, що в США немає доступних, простих і регульованих варіантів», – заявив головний виконавчий директор і співзасновник 21Shares Хані Рашван.

Він додав, що біткоїн-ETF стануть популярними серед американців, але цей доступ «має бути безпечним відповідно до регулюючих норм. «Наразі відсутність спотового біткоїн-ETF в Америці позбавляє інвесторів значного захисту. Багато трейдерів замість того, щоб чекати на доступ до місцевих ринків, шукають інші варіанти за кордоном», – наголосив Рашван.

Заявка надійшла на тлі посилення правил роботи Біткоїн-індустрії з боку регулюючих органів США. Вперше компанія 21Shares подала заявку в 2021 році, вдруге – у травні минулого року. Обидві заявки Комісія з цінних паперів та бірж США відхилила.

Що таке біткоїн-ETF

Біткоїн-ETF – це біржовий фонд, який використовує біткоїни як базовий актив. Він купує коїни та пропонує інвесторам лише акції на їхній основі. Таким чином, клієнти отримують доступ до торгівлі біткоїнами, але безпосередньо ними не володіють.

Біткоїн-ETF відстежує вартість BTC і торгується на біржі як звичайні акції. Головною перевагою такого інструменту є спрощення процесу інвестування та доступ до ширшого кола інвесторів, враховуючи інституційних і приватних, які не хочуть заглиблюватись у технічні аспекти Біткоїна.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Перші біткоїн-ETF в Азії

Перші в Азії торги ETF стартували 14 грудня 2022 року на фондовій біржі Гонконгу. Завдяки новому інструменту вдалося одразу залучити $53 млн інвестицій.

Його стартова вартість становила $1, а подальше ціноутворення залежало від динаміки попиту та пропозиції на ринку. Такі тенденції свідчать про зростання інтересу до біткоїна серед трейдерів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024