Обсяг біткоїнів на біржах стабілізувався

Обсяг біткоїнів на біржах стабілізувався

Приплив і відтік BTC майже повністю врівноважили одне одного.

Чистий приплив біткоїнів на біржі станом на 24 квітня складав 70,77 BTC, що свідчить про стабілізацію загального біржового обсягу на рівні у 1,03 млн монет. Про це стало відомо з даних, наведених Looknode.

Обсяг біткоїнів на біржах стабілізувався
Чистий приплив біткоїнів на біржі. Джерело: Looknode.

Рівновага біржового обсягу монет відбувається не дуже часто, адже, як правило, домінують або фази відтоку монет з бірж (як під час ведмежого ринку), або активного припливу (при відновленні ринку та входу нових трейдерів).

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Причини рівноваги

Ситуація, що сформувалася, свідчить про те, що серед учасників ринку немає загального консенсусу щодо короткострокової динаміки курсу біткоїна й спільної оцінки макроекономічного й регуляторного середовища.

Хоча біткоїн додав 65% від початку року, він все ще не може закріпитися вище важливого цінового рівня у $30 000. Інвестори також звертають увагу на звітність технологічних компаній і політику ФРС щодо підвищення процентних ставок.

Відновлення біржової активності

Біржова активність впала до мінімуму після банкрутства біржі FTX у листопаді 2022 року. Проте від початку року цей тренд змінився, особливо після перевищення ціни реалізації у січні. У середині квітня обсяг біткоїнів на біржах вперше у цьому році досяг 1 млн монет.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024