Обсяг біткоїнів на біржах стабілізувався

Обсяг біткоїнів на біржах стабілізувався

Приплив і відтік BTC майже повністю врівноважили одне одного.

Чистий приплив біткоїнів на біржі станом на 24 квітня складав 70,77 BTC, що свідчить про стабілізацію загального біржового обсягу на рівні у 1,03 млн монет. Про це стало відомо з даних, наведених Looknode.

Обсяг біткоїнів на біржах стабілізувався
Чистий приплив біткоїнів на біржі. Джерело: Looknode.

Рівновага біржового обсягу монет відбувається не дуже часто, адже, як правило, домінують або фази відтоку монет з бірж (як під час ведмежого ринку), або активного припливу (при відновленні ринку та входу нових трейдерів).

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Причини рівноваги

Ситуація, що сформувалася, свідчить про те, що серед учасників ринку немає загального консенсусу щодо короткострокової динаміки курсу біткоїна й спільної оцінки макроекономічного й регуляторного середовища.

Хоча біткоїн додав 65% від початку року, він все ще не може закріпитися вище важливого цінового рівня у $30 000. Інвестори також звертають увагу на звітність технологічних компаній і політику ФРС щодо підвищення процентних ставок.

Відновлення біржової активності

Біржова активність впала до мінімуму після банкрутства біржі FTX у листопаді 2022 року. Проте від початку року цей тренд змінився, особливо після перевищення ціни реалізації у січні. У середині квітня обсяг біткоїнів на біржах вперше у цьому році досяг 1 млн монет.

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023