«Відкритий Діалог» посприяв лібералізації MiCA

«Відкритий Діалог» посприяв лібералізації MiCA

Більшість пропозицій організації було враховано європейськими парламентарями.

Члени Європарламенту підтримали більшість пропозицій неурядової організації «Відкритий Діалог» щодо певних пунктів в законопроєкті MiCA, які стосувалися протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму. Про це повідомила Bitcoin Magazine Україна засновниця та президент фундації «Відкритий Діалог» Людмила Козловська.

За ініціативи експертів фундації зокрема були включені положення щодо банку останньої інстанції, кредитно-фінансових, фандрейзингових послуг, включно з індивідуальними користувачами цифрових активів, біженцями та прохачами притулку, а також правозахисниками, неурядовими організаціями, їхніми представниками та помічниками. Також були передбачені заходи щодо необґрунтованого усунення ризиків, недискримінації та доступності фінансових послуг.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Захист персональних даних

Згідно з пропозиціями членів «Відкритого Діалогу» були запроваджені додаткові заходи безпеки під час обробки спеціальних категорій персональних даних та даних, які стосуються кримінальних вироків і злочинів.

Також було скасовано заборону на надання та зберігання постачальниками послуг гаманців із самостійним хостингом, оскільки їх використовують у законних цілях. Було також передбачено додатковий доступ до перевіреної інформації, а також перешкоджання обходу санкцій з боку таких країн, як Іран та РФ.

Що таке MiCA

MiCA – це комплексна ініціатива Європарламенту з регулювання цифрових активів та учасників ринку. Вона передбачає ліцензування відповідних постачальників послуг та встановлення додаткових вимог до емітентів стейблкоїнів. MiCA опосередковано сприяє запровадженню CBDC (цифрової валюти центробанку) у ЄС. Європарламент ухвалив MiCA 20 квітня.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023