«Відкритий Діалог» посприяв лібералізації MiCA

«Відкритий Діалог» посприяв лібералізації MiCA

Більшість пропозицій організації було враховано європейськими парламентарями.

Члени Європарламенту підтримали більшість пропозицій неурядової організації «Відкритий Діалог» щодо певних пунктів в законопроєкті MiCA, які стосувалися протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму. Про це повідомила Bitcoin Magazine Україна засновниця та президент фундації «Відкритий Діалог» Людмила Козловська.

За ініціативи експертів фундації зокрема були включені положення щодо банку останньої інстанції, кредитно-фінансових, фандрейзингових послуг, включно з індивідуальними користувачами цифрових активів, біженцями та прохачами притулку, а також правозахисниками, неурядовими організаціями, їхніми представниками та помічниками. Також були передбачені заходи щодо необґрунтованого усунення ризиків, недискримінації та доступності фінансових послуг.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Захист персональних даних

Згідно з пропозиціями членів «Відкритого Діалогу» були запроваджені додаткові заходи безпеки під час обробки спеціальних категорій персональних даних та даних, які стосуються кримінальних вироків і злочинів.

Також було скасовано заборону на надання та зберігання постачальниками послуг гаманців із самостійним хостингом, оскільки їх використовують у законних цілях. Було також передбачено додатковий доступ до перевіреної інформації, а також перешкоджання обходу санкцій з боку таких країн, як Іран та РФ.

Що таке MiCA

MiCA – це комплексна ініціатива Європарламенту з регулювання цифрових активів та учасників ринку. Вона передбачає ліцензування відповідних постачальників послуг та встановлення додаткових вимог до емітентів стейблкоїнів. MiCA опосередковано сприяє запровадженню CBDC (цифрової валюти центробанку) у ЄС. Європарламент ухвалив MiCA 20 квітня.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024