«Відкритий Діалог» посприяв лібералізації MiCA

«Відкритий Діалог» посприяв лібералізації MiCA

Більшість пропозицій організації було враховано європейськими парламентарями.

Члени Європарламенту підтримали більшість пропозицій неурядової організації «Відкритий Діалог» щодо певних пунктів в законопроєкті MiCA, які стосувалися протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму. Про це повідомила Bitcoin Magazine Україна засновниця та президент фундації «Відкритий Діалог» Людмила Козловська.

За ініціативи експертів фундації зокрема були включені положення щодо банку останньої інстанції, кредитно-фінансових, фандрейзингових послуг, включно з індивідуальними користувачами цифрових активів, біженцями та прохачами притулку, а також правозахисниками, неурядовими організаціями, їхніми представниками та помічниками. Також були передбачені заходи щодо необґрунтованого усунення ризиків, недискримінації та доступності фінансових послуг.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Захист персональних даних

Згідно з пропозиціями членів «Відкритого Діалогу» були запроваджені додаткові заходи безпеки під час обробки спеціальних категорій персональних даних та даних, які стосуються кримінальних вироків і злочинів.

Також було скасовано заборону на надання та зберігання постачальниками послуг гаманців із самостійним хостингом, оскільки їх використовують у законних цілях. Було також передбачено додатковий доступ до перевіреної інформації, а також перешкоджання обходу санкцій з боку таких країн, як Іран та РФ.

Що таке MiCA

MiCA – це комплексна ініціатива Європарламенту з регулювання цифрових активів та учасників ринку. Вона передбачає ліцензування відповідних постачальників послуг та встановлення додаткових вимог до емітентів стейблкоїнів. MiCA опосередковано сприяє запровадженню CBDC (цифрової валюти центробанку) у ЄС. Європарламент ухвалив MiCA 20 квітня.

Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Лише комісії за транзакції принесли їм понад $120 млн. Володимир Гришенко 02 червня 2023