Bitcoin Magazine запустив книжкове видавництво

Bitcoin Magazine запустив книжкове видавництво

В рамках ініціативи вже доступні для замовлення книги Алекса Гладштейна та Джейсона Майєра.

Bitcoin Magazine оголосив про запуск власного книжкового видавництва – Bitcoin Magazine Books. Двома першими книгами, що були надруковані та поступили у продаж, стали «Прихована репресія» Алекса Гладштейна та «Аргументи прогресивізму на користь Біткоїна» Джейсона Майєра.

Bitcoin Magazine Books – це високоякісні книги, які пропонують читачам цінну інформацію про роль Біткоїна у формуванні світового економічного майбутнього.

Зі зростанням популярності Біткоїна потреба в точних та інформативних ресурсах стає вирішальною для розуміння складних тем, пов'язаних з BTC.

Подробиці запуску

Книги серії Bitcoin Magazine Books призначені як для тих, хто захоплюється Біткоїном, так і для всіх, хто загалом цікавиться глобальними економічними та політичними подіями.

В «Прихованій репресії» Гладштейн показує, як глобальна валютна система експлуатує слабких і як громадяни країн, що розвиваються, звертаються до Біткоїна як до виходу з цієї ситуації.

«Я радий співпрацювати з Bitcoin Magazine над випуском «Прихованої репресії», яка прагне висвітлити справжню природу світової фінансової системи й те, що у своїй основі вона залишається механізмом, за допомогою якого сильні крадуть у слабких», – зазначає він.

Щодо іншої книги, то «Аргументи прогресивізму на користь Біткоїна» Джейсона Майєра представляють добре досліджені та продумані аргументи на користь цінності Біткоїна, засновані на фактах, без сенсаційності та хайпу. Майєр сподівається боротися з дезінформацією, яку люди часто чують про цю нову технологію.

Обидві книги вже можна придбати в магазині Bitcoin Magazine. Вони також будуть доступні на майбутній конференції Bitcoin 2023 в Майамі 18-20 травня. Автори зможуть підписати книги на стенді для автограф-сесій.

Що таке White Paper Біткоїна
Що таке White Paper Біткоїна
31 жовтня 2008 року Сатоші Накамото опублікував White Paper (англ. «біла книга»)...
WTFbit 31 жовтня 2022

Найкращі книги для біткоїнерів

Книга – один з найкращих способів отримати ґрунтовні знання про Біткоїн. За посиланням ви знайдете добірку найбільш корисних та інформативних книг про технологічні та економічні аспекти цифрового золота.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023