Bitcoin Magazine запустив книжкове видавництво

Bitcoin Magazine запустив книжкове видавництво

В рамках ініціативи вже доступні для замовлення книги Алекса Гладштейна та Джейсона Майєра.

Bitcoin Magazine оголосив про запуск власного книжкового видавництва – Bitcoin Magazine Books. Двома першими книгами, що були надруковані та поступили у продаж, стали «Прихована репресія» Алекса Гладштейна та «Аргументи прогресивізму на користь Біткоїна» Джейсона Майєра.

Bitcoin Magazine Books – це високоякісні книги, які пропонують читачам цінну інформацію про роль Біткоїна у формуванні світового економічного майбутнього.

Зі зростанням популярності Біткоїна потреба в точних та інформативних ресурсах стає вирішальною для розуміння складних тем, пов'язаних з BTC.

Подробиці запуску

Книги серії Bitcoin Magazine Books призначені як для тих, хто захоплюється Біткоїном, так і для всіх, хто загалом цікавиться глобальними економічними та політичними подіями.

В «Прихованій репресії» Гладштейн показує, як глобальна валютна система експлуатує слабких і як громадяни країн, що розвиваються, звертаються до Біткоїна як до виходу з цієї ситуації.

«Я радий співпрацювати з Bitcoin Magazine над випуском «Прихованої репресії», яка прагне висвітлити справжню природу світової фінансової системи й те, що у своїй основі вона залишається механізмом, за допомогою якого сильні крадуть у слабких», – зазначає він.

Щодо іншої книги, то «Аргументи прогресивізму на користь Біткоїна» Джейсона Майєра представляють добре досліджені та продумані аргументи на користь цінності Біткоїна, засновані на фактах, без сенсаційності та хайпу. Майєр сподівається боротися з дезінформацією, яку люди часто чують про цю нову технологію.

Обидві книги вже можна придбати в магазині Bitcoin Magazine. Вони також будуть доступні на майбутній конференції Bitcoin 2023 в Майамі 18-20 травня. Автори зможуть підписати книги на стенді для автограф-сесій.

Що таке White Paper Біткоїна
Що таке White Paper Біткоїна
31 жовтня 2008 року Сатоші Накамото опублікував White Paper (англ. «біла книга»)...
WTFbit 31 жовтня 2022

Найкращі книги для біткоїнерів

Книга – один з найкращих способів отримати ґрунтовні знання про Біткоїн. За посиланням ви знайдете добірку найбільш корисних та інформативних книг про технологічні та економічні аспекти цифрового золота.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024