Грузинські готелі та ресторани прийматимуть біткоїни

Грузинські готелі та ресторани прийматимуть біткоїни

Біржа Gate.io разом з проєктом CityPay впровадять у країні біткоїн-платежі.

Платіжний сервіс Gate Pay від біржі Gate.io домовився з грузинським стартапом CityPay.io розвивати біткоїн-платежі у Грузії. Про це повідомляється на офіційному сайті торгової платформи.

«Gate Pay був запущений наприкінці 2022 року з метою з’єднати мільйони користувачів з бізнесом, продуктами та додатками на основі цифрових технологій», – говорить директор Gate Pay Фенг Чжоу.

Колаборація Gate.io та Gate Pay дозволить отримати доступ до біткоїн-платежів 600 компаніям по всій Грузії, серед яких мережа ресторанів швидкого харчування Wendy's. Клієнтам стануть доступні бронювання готелів, покупки в супермаркетах та оплата рахунків у ресторанах країни за BTC.

Що таке CityPay.io

Компанія CityPay.io розробила високотехнологічну систему для бізнесу, що дозволяє клієнтам здійснювати платежі у біткоїні та криптовалютах.

CityPay.io дозволяє бізнесу залучати міжнародних клієнтів та миттєво приймати біткоїн-платежі з будь-якої точки світу, зменшуючи витрати в п'ять разів та гарантуючи незалежні та повністю анонімні транзакції.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн-платежі набирають популярності

У Франції магазини, які користуються терміналами Ingenico Axium, зможуть приймати оплату у вигляді біткоїнів.

Це стало можливим завдяки співпраці Binance та Ingenico, які запустили пілотну програму, щоб обробляти біткоїн-платежі через систему Binance Pay.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023