Грузинські готелі та ресторани прийматимуть біткоїни

Грузинські готелі та ресторани прийматимуть біткоїни

Біржа Gate.io разом з проєктом CityPay впровадять у країні біткоїн-платежі.

Платіжний сервіс Gate Pay від біржі Gate.io домовився з грузинським стартапом CityPay.io розвивати біткоїн-платежі у Грузії. Про це повідомляється на офіційному сайті торгової платформи.

«Gate Pay був запущений наприкінці 2022 року з метою з’єднати мільйони користувачів з бізнесом, продуктами та додатками на основі цифрових технологій», – говорить директор Gate Pay Фенг Чжоу.

Колаборація Gate.io та Gate Pay дозволить отримати доступ до біткоїн-платежів 600 компаніям по всій Грузії, серед яких мережа ресторанів швидкого харчування Wendy's. Клієнтам стануть доступні бронювання готелів, покупки в супермаркетах та оплата рахунків у ресторанах країни за BTC.

Що таке CityPay.io

Компанія CityPay.io розробила високотехнологічну систему для бізнесу, що дозволяє клієнтам здійснювати платежі у біткоїні та криптовалютах.

CityPay.io дозволяє бізнесу залучати міжнародних клієнтів та миттєво приймати біткоїн-платежі з будь-якої точки світу, зменшуючи витрати в п'ять разів та гарантуючи незалежні та повністю анонімні транзакції.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн-платежі набирають популярності

У Франції магазини, які користуються терміналами Ingenico Axium, зможуть приймати оплату у вигляді біткоїнів.

Це стало можливим завдяки співпраці Binance та Ingenico, які запустили пілотну програму, щоб обробляти біткоїн-платежі через систему Binance Pay.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024