Магазини у Франції прийматимуть біткоїни

Магазини у Франції прийматимуть біткоїни

У разі успіху ініціативу розширять ще на шість європейських країн

У Франції магазини, що використовують термінали Ingenico Axium, почнуть приймати платежі у біткоїнах. Про це повідомила у себе в Twitter біткоїн-біржа Binance.

Нововведення стало можливим завдяки співпраці Binance та Ingenico. Компанії запустили пілотну програму, в рамках якої біткоїн-платежі будуть оброблятися через систему Binance Pay.

Спочатку покупка за біткоїни буде доступна в коктейль-барі Le Carlie та магазині жіночого одягу Miss Opéra. Мерчанти отримуватимуть оплату в біткоїнах, а з другого кварталу 2023 року з'явиться можливість конвертувати їх у фіат.

Після закінчення тестування програму планують розширити на Італію, Литву, Іспанію, Кіпр, Польщу та Швецію.

Як зареєструвати біткоїн-компанію у Франції

Умови реєстрації біткоїн-компаній у Франції мають намір посилити із січня 2024 року.

Згідно з новими правилами, фірми, що подають заявки, повинні дотримуватись додаткових правил внутрішнього контролю, кібербезпеки та конфлікту інтересів. Їх також планували зобов'язати одержувати ліцензії, але цей пункт прибрали.

Наразі біткоїн-компанії можуть зареєструватися в Управлінні з фінансових ринків. При цьому в країні жоден оператор ще не отримав ліцензію, оскільки це більш обтяжлива процедура, яка потребує перевірки фінансових ресурсів і ведення бізнесу.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Оплата біткоїнами в українських магазинах

В Україні все більше магазинів інтегрують біткоїн-платежі. Наприклад, велика українська мережа аптек «АНЦ» інтегрувала сервіс Binance Pay, завдяки чому тепер можна придбати ліки за біткоїни.

Починаючи з 3 січня клієнти мережі аптек «АНЦ» можуть оплачувати товари онлайн, використовуючи платіжний сервіс біржі Binance.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024