Магазини у Франції прийматимуть біткоїни

Магазини у Франції прийматимуть біткоїни

У разі успіху ініціативу розширять ще на шість європейських країн

У Франції магазини, що використовують термінали Ingenico Axium, почнуть приймати платежі у біткоїнах. Про це повідомила у себе в Twitter біткоїн-біржа Binance.

Нововведення стало можливим завдяки співпраці Binance та Ingenico. Компанії запустили пілотну програму, в рамках якої біткоїн-платежі будуть оброблятися через систему Binance Pay.

Спочатку покупка за біткоїни буде доступна в коктейль-барі Le Carlie та магазині жіночого одягу Miss Opéra. Мерчанти отримуватимуть оплату в біткоїнах, а з другого кварталу 2023 року з'явиться можливість конвертувати їх у фіат.

Після закінчення тестування програму планують розширити на Італію, Литву, Іспанію, Кіпр, Польщу та Швецію.

Як зареєструвати біткоїн-компанію у Франції

Умови реєстрації біткоїн-компаній у Франції мають намір посилити із січня 2024 року.

Згідно з новими правилами, фірми, що подають заявки, повинні дотримуватись додаткових правил внутрішнього контролю, кібербезпеки та конфлікту інтересів. Їх також планували зобов'язати одержувати ліцензії, але цей пункт прибрали.

Наразі біткоїн-компанії можуть зареєструватися в Управлінні з фінансових ринків. При цьому в країні жоден оператор ще не отримав ліцензію, оскільки це більш обтяжлива процедура, яка потребує перевірки фінансових ресурсів і ведення бізнесу.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Оплата біткоїнами в українських магазинах

В Україні все більше магазинів інтегрують біткоїн-платежі. Наприклад, велика українська мережа аптек «АНЦ» інтегрувала сервіс Binance Pay, завдяки чому тепер можна придбати ліки за біткоїни.

Починаючи з 3 січня клієнти мережі аптек «АНЦ» можуть оплачувати товари онлайн, використовуючи платіжний сервіс біржі Binance.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023