Магазини у Франції прийматимуть біткоїни

Магазини у Франції прийматимуть біткоїни

У разі успіху ініціативу розширять ще на шість європейських країн

У Франції магазини, що використовують термінали Ingenico Axium, почнуть приймати платежі у біткоїнах. Про це повідомила у себе в Twitter біткоїн-біржа Binance.

Нововведення стало можливим завдяки співпраці Binance та Ingenico. Компанії запустили пілотну програму, в рамках якої біткоїн-платежі будуть оброблятися через систему Binance Pay.

Спочатку покупка за біткоїни буде доступна в коктейль-барі Le Carlie та магазині жіночого одягу Miss Opéra. Мерчанти отримуватимуть оплату в біткоїнах, а з другого кварталу 2023 року з'явиться можливість конвертувати їх у фіат.

Після закінчення тестування програму планують розширити на Італію, Литву, Іспанію, Кіпр, Польщу та Швецію.

Як зареєструвати біткоїн-компанію у Франції

Умови реєстрації біткоїн-компаній у Франції мають намір посилити із січня 2024 року.

Згідно з новими правилами, фірми, що подають заявки, повинні дотримуватись додаткових правил внутрішнього контролю, кібербезпеки та конфлікту інтересів. Їх також планували зобов'язати одержувати ліцензії, але цей пункт прибрали.

Наразі біткоїн-компанії можуть зареєструватися в Управлінні з фінансових ринків. При цьому в країні жоден оператор ще не отримав ліцензію, оскільки це більш обтяжлива процедура, яка потребує перевірки фінансових ресурсів і ведення бізнесу.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Оплата біткоїнами в українських магазинах

В Україні все більше магазинів інтегрують біткоїн-платежі. Наприклад, велика українська мережа аптек «АНЦ» інтегрувала сервіс Binance Pay, завдяки чому тепер можна придбати ліки за біткоїни.

Починаючи з 3 січня клієнти мережі аптек «АНЦ» можуть оплачувати товари онлайн, використовуючи платіжний сервіс біржі Binance.

Понад 1200 німецьких банків зможуть торгувати BTC Понад 1200 німецьких банків зможуть торгувати BTC Торгівлю біткоїнами забезпечить платформа wpNex від Dwpbank. Юлiя Савицька 27 березня 2023
NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023