У Франції ускладнять реєстрацію біткоїн-компаній

У Франції ускладнять реєстрацію біткоїн-компаній

Нові правила можуть запрацювати вже на початку наступного року.

Умови реєстрації біткоїн-компаній у Франції мають намір посилити із січня 2024 року. Відповідний документ підтримав комітет обох палат парламенту.

Згідно з новими правилами, фірми, що подають заявки, повинні дотримуватись додаткових правил внутрішнього контролю, кібербезпеки та конфлікту інтересів. Їх також планували зобов'язати одержувати ліцензії, але цей пункт прибрали.

Тепер ці поправки до фінансового законодавства мають схвалити: 16 лютого – Сенат і 28 лютого – Національні збори. У разі затвердження норми набудуть чинності з січня 2024 року.

Наразі біткоїн-компанії можуть зареєструватися в Управлінні з фінансових ринків. При цьому в країні жоден оператор ще не отримав ліцензію, оскільки це більш обтяжлива процедура, яка потребує перевірки фінансових ресурсів і ведення бізнесу.

Як регулюватимуть Біткоїн-індустрію у ЄС

Європейський парламент нещодавно ухвалив рішення відкласти голосування щодо Регламенту ринків криптоактивів (MiCA) на квітень.

Пленарне засідання з питання MiCA відкладалося вже двічі через проблеми з перекладом майже 400-сторінкового файлу 24 офіційними мовами країн ЄС. Цього разу причина затримки та сама.

«Регламент ринків криптоактивів» (MiCA) – законодавство, запропоноване Єврокомісією. За задумом воно має стимулювати інновації, зберігаючи при цьому фінансову стабільність і захищаючи інвесторів від ризиків. Це, своєю чергою, надасть юридичної ясності та визначеності емітентам і постачальникам цифрових активів.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Нові вимоги до банків у ЄС

Комітет Європейського парламенту з економіки та грошово-кредитних питань на початку року проголосував за введення суворих обмежень для банків, які прагнуть зберігати та проводити операції з біткоїнами.

Документ передбачає застосування коефіцієнта зважування ризику 1250% щодо біткоїна та криптовалют. Кредитно-фінансові установи мають забезпечити повне покриття резервами капіталу і позбудуться можливості використовувати кредитне плече під час операцій з цифровими активами.

Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023