У Франції ускладнять реєстрацію біткоїн-компаній

У Франції ускладнять реєстрацію біткоїн-компаній

Нові правила можуть запрацювати вже на початку наступного року.

Умови реєстрації біткоїн-компаній у Франції мають намір посилити із січня 2024 року. Відповідний документ підтримав комітет обох палат парламенту.

Згідно з новими правилами, фірми, що подають заявки, повинні дотримуватись додаткових правил внутрішнього контролю, кібербезпеки та конфлікту інтересів. Їх також планували зобов'язати одержувати ліцензії, але цей пункт прибрали.

Тепер ці поправки до фінансового законодавства мають схвалити: 16 лютого – Сенат і 28 лютого – Національні збори. У разі затвердження норми набудуть чинності з січня 2024 року.

Наразі біткоїн-компанії можуть зареєструватися в Управлінні з фінансових ринків. При цьому в країні жоден оператор ще не отримав ліцензію, оскільки це більш обтяжлива процедура, яка потребує перевірки фінансових ресурсів і ведення бізнесу.

Як регулюватимуть Біткоїн-індустрію у ЄС

Європейський парламент нещодавно ухвалив рішення відкласти голосування щодо Регламенту ринків криптоактивів (MiCA) на квітень.

Пленарне засідання з питання MiCA відкладалося вже двічі через проблеми з перекладом майже 400-сторінкового файлу 24 офіційними мовами країн ЄС. Цього разу причина затримки та сама.

«Регламент ринків криптоактивів» (MiCA) – законодавство, запропоноване Єврокомісією. За задумом воно має стимулювати інновації, зберігаючи при цьому фінансову стабільність і захищаючи інвесторів від ризиків. Це, своєю чергою, надасть юридичної ясності та визначеності емітентам і постачальникам цифрових активів.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Нові вимоги до банків у ЄС

Комітет Європейського парламенту з економіки та грошово-кредитних питань на початку року проголосував за введення суворих обмежень для банків, які прагнуть зберігати та проводити операції з біткоїнами.

Документ передбачає застосування коефіцієнта зважування ризику 1250% щодо біткоїна та криптовалют. Кредитно-фінансові установи мають забезпечити повне покриття резервами капіталу і позбудуться можливості використовувати кредитне плече під час операцій з цифровими активами.

Marathon Digital навчить Кенію майнити Marathon Digital навчить Кенію майнити Міністерство енергетики країни вже провело відповідні консультації з майнінговою компанією. Володимир Гришенко 27 травня 2024
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024