В Україні популярна мережа аптек почала приймати BTC

В Україні популярна мережа аптек почала приймати BTC

Це стало можливим завдяки партнерству «АНЦ» та біржі Binance.

Велика українська мережа аптек «АНЦ» інтегрувала сервіс Binance Pay, завдяки чому тепер можна придбати ліки за біткоїни. Про це повідомляється на її сайті.

Починаючи з 3 січня клієнти мережі аптек «АНЦ» можуть оплачувати товари онлайн, використовуючи платіжний сервіс біржі Binance.

Binance стала ексклюзивним партнером мережі аптек «АНЦ» «для впровадження інноваційних видів оплати для споживачів на шляху до сталого прийняття біткоїна та криптовалют».

Для швидкої оплати біткоїнами в аптеках мережі необхідно зробити наступне:

1. Завантажити застосунок Binance (iOS/Android) та перейти на сайт ANC.UA.

2. Обрати товар, який ви хочете замовити, та оплатити за допомогою Binance Pay.

3. Отримати оплачений товар у найближчій аптеці мережі.

Нова послуга доступна лише у Києві, але згодом її масштабують на інші міста.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Мережа аптек «АНЦ» та хакери

Рік тому невідомі зловмисники зламали сайт української аптечної мережі «АНЦ» та почали вимагали викуп у біткоїнах.

Зокрема 11 жовтня 2021 року група хакерів зламала систему інформаційного захисту компанії, заблокувала роботу сайту та відключила філіям аптек доступ до інтернету.

За відновлення роботи зловмисники вимагали неназвану суму в біткоїнах. Втім керівництво «АНЦ» вирішило відмовитися від викупу й переговорів, та звернулося до кіберполіції та інших правоохоронних органів.

Які українські магазини приймають біткоїни

У вересні українська мережа супермаркетів Varus домовилася про співпрацю з біткоїн-біржею Binance. Завдяки впровадженню Binance Pay придбати товари тепер можна через онлайн-магазин Varus.

Окрім цього, наприкінці травня українська мережа магазинів побутової техніки та електроніки «Фокстрот» також інтегрувала сервіс платежів Binance Pay. Тепер клієнти магазину можуть розрахуватися за покупки біткоїнами.

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023