Засновник PayPal запропонував доповнення для Lightning Network

Засновник PayPal запропонував доповнення для Lightning Network

Нове рішення може створити додаткові можливості для бізнесу.

Засновник PayPal Девід Маркус 11 квітня представив нову платформу-доповнення до Lightning Network – LightSpark з орієнтацією на бізнес-клієнтів. Про це повідомляється на офіційному акаунті LightSpark у Twitter.

Головна мета нового проєкту – полегшити інтеграцію Lightning Network у бізнес-діяльність компаній. Нове рішення зручне тим, що дозволяє операторам нод не витрачати час на пошук балансу між вхідними та вихідними транзакціями.

Засновник PayPal запропонував доповнення для Lightning Network
Платформа LightSpark. Джерело: LightSpark.

LightSpark використовує останні досягнення штучного інтелекту для аналізу ліквідності у мережі Lightning, що дозволяє ефективніше та автоматично балансувати канали. Наразі проєкт уже залучив фінансування у понад $170 млн.

Інші проєкти

Останнім часом на ринку з’явилися кілька проєктів, що розширюють функціонал Lightning Network. Зокрема Джек Дорсі анонсував запуск Spiral, що має виконувати роль допоміжного платіжного рівня для Lightning Network.

Іншу ініціативу представила платформа ZEBEDEE, який у тому числі представлений у сегменті Біткоїн-ігор, запропонував своє рішення з відкритим кодом для Lightning Network у жовтні минулого року.

ГАЙД: що таке Lightning Network

Інтерес Coinbase

Централізовані біржі (CEX) також виявляють свій інтерес до інтеграції Lightning Network. Генеральний директор Coinbase Браян Армстронг повідомив про плани додати Lightning до функціонала своєї платформи, визнаючи великий попит на технологію серед клієнтів.

SEC завалили «біткоїн-заявками» SEC завалили «біткоїн-заявками» За місяць до комісії подали рекордну кількість документів, пов'язаних з BTC. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі Біткоїни тепер можна переказувати через месенджери та соцмережі Нова функція, що дозволяє переказувати BTC за посиланням, з'явилася в гаманці Coinbase. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів На CME ажіотаж навколо BTC-ф'ючерсів Сплеск активності на Чиказькій товарній біржі відбувається на тлі зростання курсу біткоїна. Володимир Гришенко 06 грудня 2023