Засновник PayPal запропонував доповнення для Lightning Network

Засновник PayPal запропонував доповнення для Lightning Network

Нове рішення може створити додаткові можливості для бізнесу.

Засновник PayPal Девід Маркус 11 квітня представив нову платформу-доповнення до Lightning Network – LightSpark з орієнтацією на бізнес-клієнтів. Про це повідомляється на офіційному акаунті LightSpark у Twitter.

Головна мета нового проєкту – полегшити інтеграцію Lightning Network у бізнес-діяльність компаній. Нове рішення зручне тим, що дозволяє операторам нод не витрачати час на пошук балансу між вхідними та вихідними транзакціями.

Засновник PayPal запропонував доповнення для Lightning Network
Платформа LightSpark. Джерело: LightSpark.

LightSpark використовує останні досягнення штучного інтелекту для аналізу ліквідності у мережі Lightning, що дозволяє ефективніше та автоматично балансувати канали. Наразі проєкт уже залучив фінансування у понад $170 млн.

Інші проєкти

Останнім часом на ринку з’явилися кілька проєктів, що розширюють функціонал Lightning Network. Зокрема Джек Дорсі анонсував запуск Spiral, що має виконувати роль допоміжного платіжного рівня для Lightning Network.

Іншу ініціативу представила платформа ZEBEDEE, який у тому числі представлений у сегменті Біткоїн-ігор, запропонував своє рішення з відкритим кодом для Lightning Network у жовтні минулого року.

ГАЙД: що таке Lightning Network

Інтерес Coinbase

Централізовані біржі (CEX) також виявляють свій інтерес до інтеграції Lightning Network. Генеральний директор Coinbase Браян Армстронг повідомив про плани додати Lightning до функціонала своєї платформи, визнаючи великий попит на технологію серед клієнтів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023