Чому біткоїн впав нижче $20 000

Чому біткоїн впав нижче $20 000

Економічні та регуляторні чинники створюють додатковий тиск на цифрові активи.

Ліквідація банку Silvergate та податкові ініціативи президента США Джо Байдена призвели до корекції фіатної ціни біткоїна нижче рівня у $20 000. Про це свідчать дані CoinGecko.

Менеджмент банку Silvergate оголосив про ліквідацію установи після незадовільних фінансових результатів останнього кварталу. До того ж президент США Джо Байден виступив за подвоєння ставки оподаткування на приріст капіталу, а також запровадження податку у 25% на статки американських мільярдерів.

Чому біткоїн впав нижче $20 000
Курс BTC/USD за останні 3 місяці. Джерело: CoinGecko.

Трейдери та інвестори негативно відреагували на посилення податкового тиску. Проте від початку року ринкова вартість BTC збільшилася на 20%. Значне зростання було зафіксовано у січні після запуску протоколу Ordinals.

Ліквідації позицій трейдерів

Значні курсові коливання традиційно призводять до великих обсягів ліквідацій позицій трейдерів. За останні 24 години трейдери зазнали збитків у $112 млн через примусову ліквідацію позицій, переважна більшість з яких була довгою (на купівлю BTC).

Обсяг довгих ліквідацій оновив попередній рекорд цього року, що був зафіксований 8 лютого. Більшість трейдерів виявилися неготові до такого рівня волатильності на ринку біткоїна.

Основні свічкові патерни (ведмежі)
Основні свічкові патерни (ведмежі)
Інвестору-початківцю величезна різноманітність і складність патернів свічок може...
Huobi Global 17 листопада 2022

Біткоїни Mt. Gox

Суперечливий вплив на ринкову ситуацію також має повернення монет збанкрутілої біржі Mt. Gox, що заплановане на цей рік. У той час як найбільший кредитор – Mt. Gox Investment Fund – не планує продавати BTC, плани інших учасників ринку залишаються невідомими.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023