Чому біткоїн впав нижче $20 000

Чому біткоїн впав нижче $20 000

Економічні та регуляторні чинники створюють додатковий тиск на цифрові активи.

Ліквідація банку Silvergate та податкові ініціативи президента США Джо Байдена призвели до корекції фіатної ціни біткоїна нижче рівня у $20 000. Про це свідчать дані CoinGecko.

Менеджмент банку Silvergate оголосив про ліквідацію установи після незадовільних фінансових результатів останнього кварталу. До того ж президент США Джо Байден виступив за подвоєння ставки оподаткування на приріст капіталу, а також запровадження податку у 25% на статки американських мільярдерів.

Чому біткоїн впав нижче $20 000
Курс BTC/USD за останні 3 місяці. Джерело: CoinGecko.

Трейдери та інвестори негативно відреагували на посилення податкового тиску. Проте від початку року ринкова вартість BTC збільшилася на 20%. Значне зростання було зафіксовано у січні після запуску протоколу Ordinals.

Ліквідації позицій трейдерів

Значні курсові коливання традиційно призводять до великих обсягів ліквідацій позицій трейдерів. За останні 24 години трейдери зазнали збитків у $112 млн через примусову ліквідацію позицій, переважна більшість з яких була довгою (на купівлю BTC).

Обсяг довгих ліквідацій оновив попередній рекорд цього року, що був зафіксований 8 лютого. Більшість трейдерів виявилися неготові до такого рівня волатильності на ринку біткоїна.

Основні свічкові патерни (ведмежі)
Основні свічкові патерни (ведмежі)
Інвестору-початківцю величезна різноманітність і складність патернів свічок може...
Huobi Global 17 листопада 2022

Біткоїни Mt. Gox

Суперечливий вплив на ринкову ситуацію також має повернення монет збанкрутілої біржі Mt. Gox, що заплановане на цей рік. У той час як найбільший кредитор – Mt. Gox Investment Fund – не планує продавати BTC, плани інших учасників ринку залишаються невідомими.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023