Чому біткоїн впав нижче $20 000

Чому біткоїн впав нижче $20 000

Економічні та регуляторні чинники створюють додатковий тиск на цифрові активи.

Ліквідація банку Silvergate та податкові ініціативи президента США Джо Байдена призвели до корекції фіатної ціни біткоїна нижче рівня у $20 000. Про це свідчать дані CoinGecko.

Менеджмент банку Silvergate оголосив про ліквідацію установи після незадовільних фінансових результатів останнього кварталу. До того ж президент США Джо Байден виступив за подвоєння ставки оподаткування на приріст капіталу, а також запровадження податку у 25% на статки американських мільярдерів.

Чому біткоїн впав нижче $20 000
Курс BTC/USD за останні 3 місяці. Джерело: CoinGecko.

Трейдери та інвестори негативно відреагували на посилення податкового тиску. Проте від початку року ринкова вартість BTC збільшилася на 20%. Значне зростання було зафіксовано у січні після запуску протоколу Ordinals.

Ліквідації позицій трейдерів

Значні курсові коливання традиційно призводять до великих обсягів ліквідацій позицій трейдерів. За останні 24 години трейдери зазнали збитків у $112 млн через примусову ліквідацію позицій, переважна більшість з яких була довгою (на купівлю BTC).

Обсяг довгих ліквідацій оновив попередній рекорд цього року, що був зафіксований 8 лютого. Більшість трейдерів виявилися неготові до такого рівня волатильності на ринку біткоїна.

Основні свічкові патерни (ведмежі)
Основні свічкові патерни (ведмежі)
Інвестору-початківцю величезна різноманітність і складність патернів свічок може...
Huobi Global 17 листопада 2022

Біткоїни Mt. Gox

Суперечливий вплив на ринкову ситуацію також має повернення монет збанкрутілої біржі Mt. Gox, що заплановане на цей рік. У той час як найбільший кредитор – Mt. Gox Investment Fund – не планує продавати BTC, плани інших учасників ринку залишаються невідомими.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024