Silvergate Bank оголосив про ліквідацію

Silvergate Bank оголосив про ліквідацію

Банк зіткнувся з масовим відтоком депозитів і тепер планомірно згортає діяльність.

Компанія Silvergate Capital оголосила про термінове припинення діяльності Silvergate Bank та його добровільну ліквідацію. Про це повідомляється у пресрелізі банку.

«На тлі останніх подій у галузі та регулюванні Silvergate вважає, що планомірне згортання операцій банку та його добровільна ліквідація – найкраще рішення», – сказано в повідомленні.

Процес закриття включатиме повне погашення всіх депозитів.

Silvergate Bank також припинить роботу мережі Silvergate Exchange Network (SEN), про що він оголосив раніше. Решта послуг, пов'язаних з депозитами, продовжують працювати.

Чому закривається Silvergate Bank

Після краху FTX акції Silvergate Capital, банк якого обслуговував біржу, впали на 83%. Падіння сталося не через криптотокен, як це було з багатьма компаніями під час ведмежого 2022 року, а скоріше через відтік депозитів у розмірі $8,1 млрд, який змусив банк ліквідувати довгострокові цінні папери зі збитком у $718 млн, щоб залишатися ліквідним.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Яких клієнтів втратив банк

Провідні компанії з Біткоїн-індустрії та емітенти стейблкоїнів вирішили дистанціюватися від банку Silvergate, який переживає масштабне падіння капіталізації.

Найбільший публічний власник біткоїнів MicroStrategy, емітенти стейблкоїнів Tether Limited та Circle, біржа Coinbase, платформа Paxos та багато інших учасників ринку призупинили відносини з проблемним банком.

Біржа Gemini залишає Нідерланди Біржа Gemini залишає Нідерланди Торгова платформа не змогла виконати вимоги місцевих регуляторів. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Автомобілі Honda тепер можна купити за BTC Послуга поки що доступна лише жителям США, але згодом перелік країн планують розширити. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023
Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Заарештовано співзасновника фонду Three Arrows Capital Су Чжу затримали в аеропорту Сінгапуру під час спроби виїхати з країни. Володимир Гришенко 02 жовтня 2023