До блокчейну Біткоїна додали вже 100 000 NFT

До блокчейну Біткоїна додали вже 100 000 NFT

Лише за останні п'ять днів кількість таких записів зросла вдвічі.

З початку 2023 року за допомогою протоколу Ordinals до блокчейну Біткоїна додали понад 100 000 NFT. Про це пише Bitcoin Magazine.

Протокол Ordinals дозволяє розміщувати різні типи NFT на блокчейні Біткоїна. Ще п'ять днів тому в мережі існувало близько 50 000 записів: зображень, аудіофайлів та PDF-файлів. Але за цей час число Біткоїн-NFT подвоїлося.

До блокчейну Біткоїна додали вже 100 000 NFT
Приклад Біткоїн-NFT. Джерело: Twitter

На такі файли навіть з'явився попит. Наприклад, один NFT із колекції Bitcoin Punks продано за 9,5 BTC, або приблизно $215 000. Також можна виділити ще низку популярних проєктів: Bitcoin Shrooms та Astral Babes. Повний список записів знаходиться тут.

Варто зазначити, що протокол Ordinals не порушує базових принципів Біткоїн-екосистеми, хоча не всі вважають ефективним використання блокчейну Біткоїна для немонетарних цілей. Однак важливою є додаткова підтримка майнерів, особливо через регулярне зниження винагороди за видобуток блоку.

Як запустити повну Біткоїн-ноду за допомогою Umbrel та Raspberry Pi
Як запустити повну Біткоїн-ноду за допомогою Umbrel та Raspberry Pi
Розгорнути повну біткоїн-ноду може будь-який користувач із доступом до комп'ютер...
Ігор Королишин 19 січня 2023

Як Ordinals впливає на Біткоїн

Кількість біткоїн-адрес з позитивним балансом досягла нового історичного максимуму в 44 млн після запуску протоколу Ordinals.

Попри неоднозначну реакцію серед експертів на протокол Ordinals з можливістю додавання графічних, аудіо- та інших типів файлів, він сприяє більшій активності користувачів.

Значна кількість нових користувачів зацікавлена насамперед у негрошовому використанні блокчейну Біткоїна. Як наслідок – попит на простір блоків зростає, що веде до збільшення комісій у мережі. Ці фактори сприяють більшій фінансовій стабільності майнерів.

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023