До блокчейну Біткоїна додали вже 100 000 NFT

До блокчейну Біткоїна додали вже 100 000 NFT

Лише за останні п'ять днів кількість таких записів зросла вдвічі.

З початку 2023 року за допомогою протоколу Ordinals до блокчейну Біткоїна додали понад 100 000 NFT. Про це пише Bitcoin Magazine.

Протокол Ordinals дозволяє розміщувати різні типи NFT на блокчейні Біткоїна. Ще п'ять днів тому в мережі існувало близько 50 000 записів: зображень, аудіофайлів та PDF-файлів. Але за цей час число Біткоїн-NFT подвоїлося.

До блокчейну Біткоїна додали вже 100 000 NFT
Приклад Біткоїн-NFT. Джерело: Twitter

На такі файли навіть з'явився попит. Наприклад, один NFT із колекції Bitcoin Punks продано за 9,5 BTC, або приблизно $215 000. Також можна виділити ще низку популярних проєктів: Bitcoin Shrooms та Astral Babes. Повний список записів знаходиться тут.

Варто зазначити, що протокол Ordinals не порушує базових принципів Біткоїн-екосистеми, хоча не всі вважають ефективним використання блокчейну Біткоїна для немонетарних цілей. Однак важливою є додаткова підтримка майнерів, особливо через регулярне зниження винагороди за видобуток блоку.

Як запустити повну Біткоїн-ноду за допомогою Umbrel та Raspberry Pi
Як запустити повну Біткоїн-ноду за допомогою Umbrel та Raspberry Pi
Розгорнути повну біткоїн-ноду може будь-який користувач із доступом до комп'ютер...
Ігор Королишин 19 січня 2023

Як Ordinals впливає на Біткоїн

Кількість біткоїн-адрес з позитивним балансом досягла нового історичного максимуму в 44 млн після запуску протоколу Ordinals.

Попри неоднозначну реакцію серед експертів на протокол Ordinals з можливістю додавання графічних, аудіо- та інших типів файлів, він сприяє більшій активності користувачів.

Значна кількість нових користувачів зацікавлена насамперед у негрошовому використанні блокчейну Біткоїна. Як наслідок – попит на простір блоків зростає, що веде до збільшення комісій у мережі. Ці фактори сприяють більшій фінансовій стабільності майнерів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024