До блокчейну Біткоїна додали вже 100 000 NFT

До блокчейну Біткоїна додали вже 100 000 NFT

Лише за останні п'ять днів кількість таких записів зросла вдвічі.

З початку 2023 року за допомогою протоколу Ordinals до блокчейну Біткоїна додали понад 100 000 NFT. Про це пише Bitcoin Magazine.

Протокол Ordinals дозволяє розміщувати різні типи NFT на блокчейні Біткоїна. Ще п'ять днів тому в мережі існувало близько 50 000 записів: зображень, аудіофайлів та PDF-файлів. Але за цей час число Біткоїн-NFT подвоїлося.

До блокчейну Біткоїна додали вже 100 000 NFT
Приклад Біткоїн-NFT. Джерело: Twitter

На такі файли навіть з'явився попит. Наприклад, один NFT із колекції Bitcoin Punks продано за 9,5 BTC, або приблизно $215 000. Також можна виділити ще низку популярних проєктів: Bitcoin Shrooms та Astral Babes. Повний список записів знаходиться тут.

Варто зазначити, що протокол Ordinals не порушує базових принципів Біткоїн-екосистеми, хоча не всі вважають ефективним використання блокчейну Біткоїна для немонетарних цілей. Однак важливою є додаткова підтримка майнерів, особливо через регулярне зниження винагороди за видобуток блоку.

Як запустити повну Біткоїн-ноду за допомогою Umbrel та Raspberry Pi
Як запустити повну Біткоїн-ноду за допомогою Umbrel та Raspberry Pi
Розгорнути повну біткоїн-ноду може будь-який користувач із доступом до комп'ютер...
Ігор Королишин 19 січня 2023

Як Ordinals впливає на Біткоїн

Кількість біткоїн-адрес з позитивним балансом досягла нового історичного максимуму в 44 млн після запуску протоколу Ordinals.

Попри неоднозначну реакцію серед експертів на протокол Ordinals з можливістю додавання графічних, аудіо- та інших типів файлів, він сприяє більшій активності користувачів.

Значна кількість нових користувачів зацікавлена насамперед у негрошовому використанні блокчейну Біткоїна. Як наслідок – попит на простір блоків зростає, що веде до збільшення комісій у мережі. Ці фактори сприяють більшій фінансовій стабільності майнерів.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023