Через протокол Ordinals рекордно зросла кількість BTC-адрес

Через протокол Ordinals рекордно зросла кількість BTC-адрес

Блокчейн Біткоїна зараз використовується не лише для переказів монет, а й для зберігання зображень.

Кількість біткоїн-адрес з позитивним балансом досягла нового історичного максимуму в 44 млн після запуску протоколу Ordinals. Про це повідомляє аналітична компанія Glassnode.

Попри неоднозначну реакцію серед експертів на протокол Ordinals з можливістю додавання графічних, аудіо- та інших типів файлів, він сприяє більшій активності користувачів.

Через протокол Ordinals рекордно зросла кількість BTC-адрес
Динаміка ненульових BTC-адрес. Джерело: Glassnode.

Значна кількість нових користувачів зацікавлена насамперед у негрошовому використанні блокчейну Біткоїна. Як наслідок – попит на простір блоків зростає, що призводить до збільшення комісій у мережі. Ці чинники сприяють більшій фінансовій стабільності майнерів.

Інтеграція NFT

Протокол Ordinals дозволив розміщення різних типів NFT на блокчейні Біткоїна. Загальна кількість таких токенів вже наближається до 50 000. Серед популярних елементів варто виділити колекцію Bitcoin Punks та різноманітні аудіофайли.

Протокол Ordinals не порушує базові принципи Біткоїн-екосистеми, хоча не всі вважають ефективним використання блокчейну Біткоїна для немонетарних цілей. Проте важливою є додаткова підтримка майнерів, особливо зважаючи на регулярне зниження винагороди за видобуток блоку.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Стратегії майнерів

Після низки банкрутств наприкінці минулого року, ситуація у сфері майнінгу покращується. Акції провідних компаній зросли на 50% та більше. А великі майнери Hut 8 та US Bitcoin об’єдналися у Hut 8 Corp, й нова компанія входить до п’ятірки найбільших корпоративних власників BTC.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024