Через протокол Ordinals рекордно зросла кількість BTC-адрес

Через протокол Ordinals рекордно зросла кількість BTC-адрес

Блокчейн Біткоїна зараз використовується не лише для переказів монет, а й для зберігання зображень.

Кількість біткоїн-адрес з позитивним балансом досягла нового історичного максимуму в 44 млн після запуску протоколу Ordinals. Про це повідомляє аналітична компанія Glassnode.

Попри неоднозначну реакцію серед експертів на протокол Ordinals з можливістю додавання графічних, аудіо- та інших типів файлів, він сприяє більшій активності користувачів.

Через протокол Ordinals рекордно зросла кількість BTC-адрес
Динаміка ненульових BTC-адрес. Джерело: Glassnode.

Значна кількість нових користувачів зацікавлена насамперед у негрошовому використанні блокчейну Біткоїна. Як наслідок – попит на простір блоків зростає, що призводить до збільшення комісій у мережі. Ці чинники сприяють більшій фінансовій стабільності майнерів.

Інтеграція NFT

Протокол Ordinals дозволив розміщення різних типів NFT на блокчейні Біткоїна. Загальна кількість таких токенів вже наближається до 50 000. Серед популярних елементів варто виділити колекцію Bitcoin Punks та різноманітні аудіофайли.

Протокол Ordinals не порушує базові принципи Біткоїн-екосистеми, хоча не всі вважають ефективним використання блокчейну Біткоїна для немонетарних цілей. Проте важливою є додаткова підтримка майнерів, особливо зважаючи на регулярне зниження винагороди за видобуток блоку.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Стратегії майнерів

Після низки банкрутств наприкінці минулого року, ситуація у сфері майнінгу покращується. Акції провідних компаній зросли на 50% та більше. А великі майнери Hut 8 та US Bitcoin об’єдналися у Hut 8 Corp, й нова компанія входить до п’ятірки найбільших корпоративних власників BTC.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis Gemini встигла вивести $282 млн напередодні банкрутства Genesis Представники біржі пояснили це тим, що занепокоєні через ситуацію з TerraUSD. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Курс біткоїна за тиждень: подолано $27 000 Курс біткоїна за тиждень: подолано $27 000 Головний цифровий актив продовжує помірне, але впевнене зростання. Дмитро Харьков 29 вересня 2023
SEC відклала розгляд низки заявок на біткоїн-ETF SEC відклала розгляд низки заявок на біткоїн-ETF Комісія вирішила перенести на січень рішення за заявками від BlackRock, Invesco, Bitwise та Valkyrie. Володимир Гришенко 29 вересня 2023