Через протокол Ordinals рекордно зросла кількість BTC-адрес

Через протокол Ordinals рекордно зросла кількість BTC-адрес

Блокчейн Біткоїна зараз використовується не лише для переказів монет, а й для зберігання зображень.

Кількість біткоїн-адрес з позитивним балансом досягла нового історичного максимуму в 44 млн після запуску протоколу Ordinals. Про це повідомляє аналітична компанія Glassnode.

Попри неоднозначну реакцію серед експертів на протокол Ordinals з можливістю додавання графічних, аудіо- та інших типів файлів, він сприяє більшій активності користувачів.

Через протокол Ordinals рекордно зросла кількість BTC-адрес
Динаміка ненульових BTC-адрес. Джерело: Glassnode.

Значна кількість нових користувачів зацікавлена насамперед у негрошовому використанні блокчейну Біткоїна. Як наслідок – попит на простір блоків зростає, що призводить до збільшення комісій у мережі. Ці чинники сприяють більшій фінансовій стабільності майнерів.

Інтеграція NFT

Протокол Ordinals дозволив розміщення різних типів NFT на блокчейні Біткоїна. Загальна кількість таких токенів вже наближається до 50 000. Серед популярних елементів варто виділити колекцію Bitcoin Punks та різноманітні аудіофайли.

Протокол Ordinals не порушує базові принципи Біткоїн-екосистеми, хоча не всі вважають ефективним використання блокчейну Біткоїна для немонетарних цілей. Проте важливою є додаткова підтримка майнерів, особливо зважаючи на регулярне зниження винагороди за видобуток блоку.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Стратегії майнерів

Після низки банкрутств наприкінці минулого року, ситуація у сфері майнінгу покращується. Акції провідних компаній зросли на 50% та більше. А великі майнери Hut 8 та US Bitcoin об’єдналися у Hut 8 Corp, й нова компанія входить до п’ятірки найбільших корпоративних власників BTC.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024