Core Scientific домовився про кредит у $70 млн

Core Scientific домовився про кредит у $70 млн

Компанія зараз проходить процедуру банкрутства, і ці кошти допоможуть їй підтримувати операційну діяльність понад рік.

Майнінгова компанія Core Scientific, яка зараз проходить процедуру банкрутства, домовилася з інвестиційним банком B. Riley про виділення $70 млн кредиту. Схвалити його тепер має суд у справах про банкрутство Південного округу Техасу у Х'юстоні, пише CoinDesk.

Цей кредит дозволить Core Scientific погасити кредитну лінію у розмірі $75 млн, відкриту великими акціонерами компанії.

Майнер вважає, що ці кошти також дозволять підтримувати його операційну діяльність упродовж 15 місяців.

У Core Scientific додають, що кредит «містить економічні умови, які є розумними й в цілому кращими, ніж будь-яка альтернативна пропозиція».

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як збанкрутувала Core Scientific

У грудні минулого року стало відомо, що майнінгова компанія Core Scientific не може здійснити кредитні виплати. У зв'язку з цим її акції протягом доби впали на 77%, а капіталізація знизилася до $90 млн.

Платформа фінансових послуг B. Railey (основний кредитор Core Scientific) запропонувала майнеру додаткове фінансування у розмірі $72 млн. Проте компанія все ж таки вирішила визнати себе банкрутом.

Core Scientific був одним із провідних майнерів на ринку із сукупною часткою хешрейту в 5%, а його капіталізація сягала $4,3 млрд у 2021 році.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023