Core Scientific домовився про кредит у $70 млн

Core Scientific домовився про кредит у $70 млн

Компанія зараз проходить процедуру банкрутства, і ці кошти допоможуть їй підтримувати операційну діяльність понад рік.

Майнінгова компанія Core Scientific, яка зараз проходить процедуру банкрутства, домовилася з інвестиційним банком B. Riley про виділення $70 млн кредиту. Схвалити його тепер має суд у справах про банкрутство Південного округу Техасу у Х'юстоні, пише CoinDesk.

Цей кредит дозволить Core Scientific погасити кредитну лінію у розмірі $75 млн, відкриту великими акціонерами компанії.

Майнер вважає, що ці кошти також дозволять підтримувати його операційну діяльність упродовж 15 місяців.

У Core Scientific додають, що кредит «містить економічні умови, які є розумними й в цілому кращими, ніж будь-яка альтернативна пропозиція».

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як збанкрутувала Core Scientific

У грудні минулого року стало відомо, що майнінгова компанія Core Scientific не може здійснити кредитні виплати. У зв'язку з цим її акції протягом доби впали на 77%, а капіталізація знизилася до $90 млн.

Платформа фінансових послуг B. Railey (основний кредитор Core Scientific) запропонувала майнеру додаткове фінансування у розмірі $72 млн. Проте компанія все ж таки вирішила визнати себе банкрутом.

Core Scientific був одним із провідних майнерів на ринку із сукупною часткою хешрейту в 5%, а його капіталізація сягала $4,3 млрд у 2021 році.

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023