В Італії запровадили податок на прибуток від торгівлі біткоїнами

В Італії запровадили податок на прибуток від торгівлі біткоїнами

Податок на приріст капіталу стягуватиметься лише в тому випадку, якщо прибуток від торгівлі цифровими активами перевищує 2000 євро.

Італійський парламент ухвалив поправки до бюджету на 2023 рік. Тепер з прибутку від торгових операцій з біткоїном та криптовалютами треба сплатити податок у 26%, пише CoinDesk.

Податок на приріст капіталу стягуватиметься за наявності прибутку понад 2000 євро.

Бюджет у цілому узаконює біткоїн та криптовалюти, визначаючи їх як «цифрове уявлення вартості чи прав, яке може передаватися та зберігатися в електронному вигляді з використанням технології розподіленого реєстру чи аналогічної».

На цифрові активи також поширюється гербовий збір. У громадян з'являться зобов'язання щодо інформування податкових органів про інвестиції в BTC та криптовалюти.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання Біткоїна в Італії

В Італії Біткоїн-індустрія тривалий час залишалася практично нерегульованою. Уряд Італії розглядав біткоїн та криптовалюти як іноземну валюту, що передбачало менше фіскальне навантаження.

Проте сформований Джорджією Мелоні кабінет міністрів закликав громадян країни розкрити 1 січня 2023 року вартість цифрових активів та сплатити податок у розмірі 14%.

За даними Triple A, близько 1,3 млн громадян, або 2,3% населення Італії, володіють цифровими активами.

Ліміт для BTC-транзакцій у ЄС

Європейський союз нещодавно вирішив взяти під контроль усі транзакції у біткоїнах на суму понад 1000 євро.

Згідно з новою директивою Євросоюзу, всі транзакції у BTC та криптовалютах розміром понад 1000 євро перевірятимуться операторами транзакцій, постачальниками послуг віртуальних активів (VASP).

Також у країнах ЄС для одного платежу готівкою можна буде використовувати не більше 10 000 євро.

Вийшла нова версія Bitcoin Core Вийшла нова версія Bitcoin Core Оновлення розширює функціонал та безпеку програмного забезпечення, а також покращує користувацький інтерфейс. Дмитро Харьков 06 грудня 2023
Японія планує послабити податковий тиск на біткоїн-компанії Японія планує послабити податковий тиск на біткоїн-компанії Нову пропозицію про оподаткування мають намір внести політики з правлячої коаліції. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
SEC завалили «біткоїн-заявками» SEC завалили «біткоїн-заявками» За місяць до комісії подали рекордну кількість документів, пов'язаних з BTC. Володимир Гришенко 06 грудня 2023