Користувачі додатка MoneyGram тепер можуть торгувати BTC

Користувачі додатка MoneyGram тепер можуть торгувати BTC

Новий сервіс доступний лише в США, але у майбутньому може бути масштабований.

У мобільному додатку MoneyGram з'явилася можливість купувати, обмінювати та зберігати біткоїни. Про це повідомляє фінансова компанія.

«Оскільки інтерес споживачів до цифрових валют продовжує зростати, ми маємо унікальні можливості для задоволення цього попиту та подолання розриву між блокчейном та традиційними фінансовими послугами», – прокоментував голова та головний виконавчий директор MoneyGram Алекс Холмс.

Співпраця MoneyGram та Coinme

Можливість купувати, продавати та зберігати біткоїни за допомогою мобільного додатку MoneyGram стала можливою завдяки партнерству компанії з біткоїн-біржею Coinme.

Варто зазначити, що на початку 2022 року платіжний оператор став міноритарним акціонером компанії Coinme, яка також є оператором біткоїн-банкоматів (понад 23 000 пристроїв у США).

Тоді в MoneyGram заявили, що інвестиційна політика компанії стала продовженням стратегічного партнерства з біржею Coinme, про яке сторони оголосили в травні 2021 року. Інтеграція MoneyGram та Coinme надала клієнтам швидкий і простий спосіб проведення валютообмінних операцій, покупки BTC за готівку та зворотне виведення грошей у фіат у більш ніж у 20 000 точках продажу.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що таке MoneyGram

MoneyGram – одна з найбільших у світі систем міжнародних грошових переказів, що об'єднує понад 357 000 відділень, включаючи роздрібні мережі, національні поштові служби та фінансові установи більш ніж у 200 країнах світу. Заснована у 1940 році у місті Міннеаполісі (США).

Хто ще інтегрує біткоїни

Міжнародна платіжна система Mastercard у 2023 році запустить нову програму роботи з банками, яка спростить для них операції з біткоїнами. Зокрема, Mastercard стане посередником між торговою платформою Paxos та банками. Вона стежитиме за безпекою та дотриманням нормативних вимог.

Mastercard буде лише посередником та залишить банкам їхні основні функції: контроль за регулюванням, перевірки транзакцій та особистості клієнта, а також перешкоджання відмиванню грошей. Нову програму Mastercard буде запущено в першому кварталі 2023 року. У разі успіху послуга буде масштабована по всьому світу.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024