Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Нідерланди прийняли Bitcoin Amsterdam, кити виводять активи з бірж, майнерам оновили програмне забезпечення, складність майнінгу зростає, в Казахстані планують врегулювати майнінг, Google Cloud прийматиме BTC, а Binance допоможе майнерам.

У Нідерландах відбулася конференція Bitcoin Amsterdam

У столиці Нідерландів з 12 по 14 жовтня пройшла конференція Bitcoin Amsterdam, медіапартнером якої став Bitcoin Magazine. Ця конференція – найбільша подія в Європі, присвячена Біткоїну ​​та індустрії, що сформувалася навколо нього.

На Bitcoin Amsterdam виступили багато відомих лідерів думок, серед яких співзасновник і CEO Blockstream Адам Бек, гендиректор Paxful Рей Юсеф, голова Bitrefill Сергій Котляр, принц Сербії Філіп Карагеоргович, CEO White Rock Management Енді Лонг та інші.

Кити виводять рекордні обсяги BTC із бірж

В останні тижні кити вивели з бірж на 15 700 BTC більше, ніж завели. Це найвищий показник із червня 2022 року.

Цей тренд свідчить про активне акумулювання монет великими власниками біткоїнів. Попри невизначеність, що спостерігається на ринках, кити орієнтуються на фундаментальний аналіз та довгострокову прибутковість вкладень у BTC.

Майнерам оновили протокол Stratum

Протокол Stratum V2, покликаний покращити спільну роботу майнерів та пулів, зробивши видобуток біткоїна більш децентралізованим, став доступним для тестування.

Сьогодні Stratum широко використовується майнерами, що працюють на алгоритмі Proof-of-Work, проте протокол має свої вади, які зі зростанням мережі та розвитком нових технологічних рішень стають дедалі більш очевидними. Відповіддю на наявні недоліки оригінальної версії має стати Stratum V2.

Складність майнінгу різко зросла

Складність майнінгу біткоїна досягла 35,6 т, що на 13,6% перевищує значення попереднього перерахунку.

Нинішній показник досяг нового історичного максимуму. Отже, захищеність і децентралізація мережі піднялися до найвищого рівня, попри ведмежий ринок та додатковий фінансовий тиск на майнерів.

У Казахстані схвалили законопроєкти щодо регулювання майнінгу

Нижня палата парламенту Казахстану ухвалила в першому читанні законопроєкт «Про цифрові активи в Казахстані» та супутні поправки.

Метою законопроєктів є створення законодавчої основи для сфери виробництва й обігу біткоїна та цифрових активів. Запроваджуються правові механізми регулювання споживання електроенергії у галузі.

Сервіс Google Cloud прийматиме біткоїни

Технологічний гігант Google дозволить частині клієнтів оплачувати хмарні послуги біткоїнами через Coinbase.

У межах стратегічного партнерства біржа використовуватиме Google Cloud замість Amazon Web Services для обробки даних блокчейну.

Binance заснувала фонд для підтримки біткоїн-майнерів

Binance Pool оголосив про створення фонду в розмірі $500 млн з метою надання боргового фінансування майнерам біткоїна, які зазнають складнощів.

Ініціатива спрямована як на громадських, так і на приватних гравців промисловості. Кредит видаватиметься терміном від 18 до 24 місяців під заставу біткоїнів і/або обладнання.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023