Кити виводять рекордні обсяги BTC з бірж

Кити виводять рекордні обсяги BTC з бірж

Великі власники біткоїнів надають перевагу холодному зберіганню монет.

Протягом останніх тижнів кити вивели з бірж на 15 700 BTC більше, ніж завели. Це є найвищим показником з червня 2022 року, свідчать дані аналітичного сервісу Glassnode.

Цей тренд свідчить про активне акумулювання монет великими власниками біткоїнів. Попри невизначеність, що спостерігається на ринках, кити орієнтуються на фундаментальний аналіз та довгострокову дохідність вкладень у BTC.

Чиста позиція китів на біржах. Джерело: Glassnode
Чиста позиція китів на біржах. Джерело: Glassnode

Рекордний відтік монет з централізованих бірж стався тому, що кити вивели близько 17 900 BTC, а завели лише 2200 BTC. Відтік монет із бірж у більшості випадків свідчить про зміцнення позицій биків та створення умов для зростання ринку.

Історична перспектива

Останній раз така ситуація спостерігалася у червні, коли ринковий курс BTC знизився з $30 000 до $20 000. Кити відразу почали активне акумулювання монет після значної корекції.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Цього тижня очікується значна волатильність на ринках після оголошення даних про Індекс споживчих цін у США. Статистичні дані дозволять сформулювати більш реалістичні очікування щодо наступних регуляторних кроків ФРС та інших центробанків.

Перетік активів зі стейблкоїнів

Позитивна динаміка попиту на BTC безпосередньо пов’язана з перерозподілом активів китами зі стейблкоїнів у біткоїн. Нещодавно кити перевели 46 173 BTC зі стейблкоїнів, що може свідчити про розворот локального тренду протягом наступних тижнів у разі пом’якшення регуляторного тиску.

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023