Кити переводять активи зі стейблкоїнів у BTC

Кити переводять активи зі стейблкоїнів у BTC

Великі власники цифрових активів більше довіряють біткоїну.

Протягом останнього тижня кити активно виводили активи зі стейблкоїнів, придбавши 46 173 BTC. Про це повідомляє аналітична компанія Santiment.

Стратегія китів суттєво змінилася наприкінці вересня – початку жовтня. Протягом попередніх місяців найбільші власники цифрових активів активно накопичували стейблкоїни, що характерно для ведмежого ринку. Проте зараз вони конвертують кошти у біткоїни, де бачать більше перспектив.

Резерви китів у стейблкоїнах і BTC. Джерело: Santiment
Резерви китів у стейблкоїнах і BTC. Джерело: Santiment

Така тенденція може свідчити про наближення локального дна цього ведмежого циклу. Отже, великі власники таким чином намагаються максимізувати власну довгострокову дохідність. Іншою можливою причиною є зростання невизначеності у традиційному фінансовому секторі після виникнення проблем з ліквідністю та платоспроможністю у швейцарського банку Credit Suisse.

Транзакції у мережі

Кількість транзакцій у мережі Біткоїна також стабілізувалася та навіть демонструє певне зростання. Наразі щодня відбувається понад 278 000 транзакцій, що на понад 1% більше, ніж пів року тому.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Така динаміка означає, що біткоїн все більш активно використовується для регулярних платежів. До того ж функціонал блокчейну розвивається, що дозволяє реалізовувати нові проєкти на його основі. Насамкінець кити та ходлери продовжують акумулювати монети по відносно низьким цінам.

Великі адреси

На сьогодні у світі налічується 2121 адреса із балансом у 1000 BTC і більше. Проте їхня кількість може значно зрости, зважаючи на активізацію китів останніми днями. Історично кити досить ефективні у знаходженні оптимального моменту для входу в ринок.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024