Кити переводять активи зі стейблкоїнів у BTC

Кити переводять активи зі стейблкоїнів у BTC

Великі власники цифрових активів більше довіряють біткоїну.

Протягом останнього тижня кити активно виводили активи зі стейблкоїнів, придбавши 46 173 BTC. Про це повідомляє аналітична компанія Santiment.

Стратегія китів суттєво змінилася наприкінці вересня – початку жовтня. Протягом попередніх місяців найбільші власники цифрових активів активно накопичували стейблкоїни, що характерно для ведмежого ринку. Проте зараз вони конвертують кошти у біткоїни, де бачать більше перспектив.

Резерви китів у стейблкоїнах і BTC. Джерело: Santiment
Резерви китів у стейблкоїнах і BTC. Джерело: Santiment

Така тенденція може свідчити про наближення локального дна цього ведмежого циклу. Отже, великі власники таким чином намагаються максимізувати власну довгострокову дохідність. Іншою можливою причиною є зростання невизначеності у традиційному фінансовому секторі після виникнення проблем з ліквідністю та платоспроможністю у швейцарського банку Credit Suisse.

Транзакції у мережі

Кількість транзакцій у мережі Біткоїна також стабілізувалася та навіть демонструє певне зростання. Наразі щодня відбувається понад 278 000 транзакцій, що на понад 1% більше, ніж пів року тому.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Така динаміка означає, що біткоїн все більш активно використовується для регулярних платежів. До того ж функціонал блокчейну розвивається, що дозволяє реалізовувати нові проєкти на його основі. Насамкінець кити та ходлери продовжують акумулювати монети по відносно низьким цінам.

Великі адреси

На сьогодні у світі налічується 2121 адреса із балансом у 1000 BTC і більше. Проте їхня кількість може значно зрости, зважаючи на активізацію китів останніми днями. Історично кити досить ефективні у знаходженні оптимального моменту для входу в ринок.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023