У світі вже понад 2000 адрес із балансом у 1000 BTC

Кити утримують значні резерви біткоїнів, що може свідчити про відновлення ринку.

На сьогодні 2121 біткоїн-адреса має баланс у 1000 BTC чи більше. Про це свідчать дані порталу LookIntoBitcoin.

Хоча китові адреси перерозподіляють монети залежно від фази ринку, загальний тренд свідчить про активне акумулювання BTC. Історичний максимум у 2490 адрес з балансом понад 1000 BTC був досягнутий у лютому 2021 року за два місяці до локального піка вартості біткоїна.

Динаміка адрес із балансом у 1000+ BTC. Джерело: LookIntoBitcoin.
Динаміка адрес із балансом у 1000+ BTC. Джерело: LookIntoBitcoin.

Вперше кількість таких адрес перевищила 2000 у серпні 2019 року, коли почалося відновлення ринку після ведмежого періоду 2018 року. Історичні дані демонструють наступну стратегію китів. Вони активно нарощують активи на ранніх стадіях нової бичачої фази та розподіляють частину BTC при наближенні до локальних максимумів.

Інші великі адреси (10 BTC та 100 BTC)

Схожа тенденція спостерігається й у сегменті інших великих адрес. Так, загальна кількість адрес з балансом у понад 10 BTC перевищує 150 000, і дана категорія власників нещодавно поновила акумулювання біткоїнів. Холдери з таким балансом також намагаються знаходити локальні максимуми, хоча вони є менш ефективними у порівнянні з найбільшими китовими адресами.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

У сегменті адрес із балансом у 100+ BTC спостерігається консолідація на рівні 16 000 власників. Схоже, ринок досяг певної рівноваги. Вірогідно, більшість власників дотримується стратегії HODL, що дозволяє їм досягти високої довгострокової дохідності.

Рекорд середніх адрес

Середні адреси із балансом у 1+ BTC активно накопичують монети під час ведмежого ринку. Їхня кількість наразі досягла історичного максимуму в 900 000 і продовжує зростати. Все більша кількість інвесторів надає перевагу стратегічним вкладенням, і популярність головного цифрового активу продовжує стрімко зростати попри макроекономічну ситуацію.

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023