Біткоїнери почали отримувати гаманці Coldcard Q1

Біткоїнери почали отримувати гаманці Coldcard Q1

Нова модель має QWERTY-клавіатуру та QR-сканер.

Стартувала доставка нових апаратних гаманців Coldcard Q1 від канадського виробника Coinkite. Про це біткоїнери, які отримали перші екземпляри девайсів, почали повідомляти на своїх сторінках у соціальній мережі X.

Біткоїнери почали отримувати гаманці Coldcard Q1
Користувачі демонструють отримані гаманці.

Зазначається, що перші поставки пристроїв стартували у середу, 14 лютого.

Нова модель дуже відрізняється від останнього пристрою з цієї лінійки – моделі MK4. Наприклад, Q1 має повноцінну QWERTY-клавіатуру, за допомогою якої зручно вводити seed-фразу під час відновлення гаманця. У пристрій додано новий QR-сканер, який дозволяє сканувати QR-коди та здійснювати транзакції за будь-якого освітлення. У гаманець додано великий екран з діагоналлю на 3,2 дюйма та роздільною здатністю 320 x 240 пікселів, що дозволяє зручніше сприймати інформацію.

У пристрої є дві, замість однієї, MicroSD-карти для зберігання більшого обсягу інформації та поділу підписаних і непідписаних транзакцій. Також новий гаманець може живитися від батарейок, якщо користувач обирає такий варіант.

При цьому, як і всі попередні моделі компанії, Q1 працює тільки з біткоїном, забезпечуючи максимальний захист приватних ключів власників гаманця.

Q1 доступний за попереднім замовленням, вартість апаратного пристрою – $199,99. Вперше ця модель гаманця була презентована рік тому.

Про компанію Coinkite

Компанія Coinkite є одним із найстаріших виробників апаратних гаманців. Вона була заснована 1 березня 2012 року в Торонто (Канада) Родольфо Новаком та Пітером Греєм. Їхньою метою було створення зручної та безпечної інфраструктури для використання біткоїна як цифрової валюти. У 2014 році стартап запустив власний вебгаманець із функцією мультипідпису, а також представив систему розрахункових терміналів, за допомогою якої мерчанти можуть приймати як оплату цифрову валюту.

Лінійка Coldcard – це, мабуть, найбезпечніший тип гаманців для зберігання приватних ключів, оскільки він надає можливість використання функції повітряного зазору. Це означає, що користувачам ніколи не доведеться фізично підключати Coldcard до будь-якого пристрою.

Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Подібно до того, як фізичний гаманець зберігає особисту інформацію свого власник...
Huobi Global 03 листопада 2022

Які ще продукти є у Coinkite

У жовтні минулого року Coinkite представила багатофункціональний біткоїн-пристрій Satslink, який служить одночасно гаманцем Lightning та клієнтом Nostr.

Хоча його зовнішній дизайн подібний до Coldcard Q1, внутрішні компоненти радикально відрізняються. Satslink – це одноранговий пристрій із захищеним елементом для безпечного зберігання конфіденційних ключів. Він використовує систему ESP32-S3 на мікросхемі з вбудованим Wi-Fi та Bluetooth, що робить його програмованим та легко модернізованим.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024