Coinkite представила пристрій для підключення до Nostr

Coinkite представила пристрій для підключення до Nostr

Дизайн біткоїн-девайсу аналогічний останній моделі гаманця Coldcard Q1.

Канадська компанія Coinkite представила багатофункціональний біткоїн-пристрій Satslink, який слугує одночасно гаманцем Lightning і клієнтом Nostr. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Хоча він має зовнішній дизайн, подібний до Coldcard Q1, його внутрішні компоненти повністю відрізняються. Satslink – це одноранговий пристрій з захищеним елементом для безпечного зберігання приватних ключів. Він використовує систему ESP32-S3 на мікросхемі з інтегрованим Wi-Fi і Bluetooth, що робить його програмованим і легко модернізованим.

Пристрій також включає NFC і зчитувач QR-кодів, що розширює його потенційні застосування, наприклад, перетворюючи його на апаратний гаманець. Хоча основною цільовою аудиторією є розробники та Біткоїн-ентузіасти, його функціонал відкриває широкий спектр можливостей для інших членів спільноти.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Інтеграція з Nostr

Одним з ключових варіантів використання Satslink є робота в якості клієнта Nostr, що уможливлює однорангову комунікацію і ретрансляцію повідомлень без доступу до інтернету. Він також може використовуватися як суверенний контролер для незалежних операцій з BTC, підключаючись до мережі Біткоїна і виконуючи дії віддалено і захищено.

Satslink доступний для попереднього замовлення на сайті Coinkite за ціною $189, а дата доставки ще не підтверджена. Компанія стверджує, що цей пристрій має на меті забезпечити гнучке і настроюване рішення для Біткоїн-ентузіастів біткоїна, об'єднуючи різні сфери технологій і комунікацій.

Новий гаманець від Coldcard

У лютому Coldcard представив новий пристрій для зберігання BTC, що отримав назву Q1. Нова модель значно відрізняється від лінійки MK (останнім пристроєм з цієї серії була модель MK4). Зокрема, додано повноцінну QWERTY-клавіатуру, яка дозволяє зручно вводити seed-фразу під час відновлення гаманця.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023