Coinkite представила пристрій для підключення до Nostr

Coinkite представила пристрій для підключення до Nostr

Дизайн біткоїн-девайсу аналогічний останній моделі гаманця Coldcard Q1.

Канадська компанія Coinkite представила багатофункціональний біткоїн-пристрій Satslink, який слугує одночасно гаманцем Lightning і клієнтом Nostr. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Хоча він має зовнішній дизайн, подібний до Coldcard Q1, його внутрішні компоненти повністю відрізняються. Satslink – це одноранговий пристрій з захищеним елементом для безпечного зберігання приватних ключів. Він використовує систему ESP32-S3 на мікросхемі з інтегрованим Wi-Fi і Bluetooth, що робить його програмованим і легко модернізованим.

Пристрій також включає NFC і зчитувач QR-кодів, що розширює його потенційні застосування, наприклад, перетворюючи його на апаратний гаманець. Хоча основною цільовою аудиторією є розробники та Біткоїн-ентузіасти, його функціонал відкриває широкий спектр можливостей для інших членів спільноти.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Інтеграція з Nostr

Одним з ключових варіантів використання Satslink є робота в якості клієнта Nostr, що уможливлює однорангову комунікацію і ретрансляцію повідомлень без доступу до інтернету. Він також може використовуватися як суверенний контролер для незалежних операцій з BTC, підключаючись до мережі Біткоїна і виконуючи дії віддалено і захищено.

Satslink доступний для попереднього замовлення на сайті Coinkite за ціною $189, а дата доставки ще не підтверджена. Компанія стверджує, що цей пристрій має на меті забезпечити гнучке і настроюване рішення для Біткоїн-ентузіастів біткоїна, об'єднуючи різні сфери технологій і комунікацій.

Новий гаманець від Coldcard

У лютому Coldcard представив новий пристрій для зберігання BTC, що отримав назву Q1. Нова модель значно відрізняється від лінійки MK (останнім пристроєм з цієї серії була модель MK4). Зокрема, додано повноцінну QWERTY-клавіатуру, яка дозволяє зручно вводити seed-фразу під час відновлення гаманця.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024