MicroBT презентувала нові майнери

MicroBT презентувала нові майнери

Нові пристрої відрізняються високою продуктивністю та енергоефективністю.

Компанія MicroBT на заході Blockchain Life 2023 у Дубаї презентувала останнє покоління своїх майнінгових установок – серію WhatsMiner M60, що містить моделі з гідро-, імерсійним та повітряним охолодженням. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Глава MicroBT Зуоксін Янг відзначив ключову роль енергії в підживленні майнінгового обладнання, наголосивши на зростаючому значенні поновлюваних джерел і розвитку відповідних технологій, таких як сонячні батареї та вітрові турбіни.

Поява нової лінійки майнерів MicroBT теоретично може вплинути на загальний хешрейт мережі Біткоїна.

Моделі WhatsMiner M66S та WhatsMiner M66 із занурювальним охолодженням забезпечують хешрейт від 298 TH/s до 270 TH/s та від 276 TH/s до 240 TH/s відповідно. При цьому обидві моделі відрізняються належною енергоефективністю – 18,5 J/T і 19,9 J/T. Це означає, що майнери, які використовують ці установки, можуть значно збільшити свої можливості щодо хешування з мінімізацією витрат на електроенергію, що підвищує ефективність майнінгу та знижує операційні витрати.

Моделі з гідроохолодженням, WhatsMiner M63S та WhatsMiner M63, призначено для забезпечення ще більш високих хешрейтів – від 390 TH/s до 360 TH/s та від 366 TH/s до 334 TH/s. Показники енергоефективності – 18,5 J/T та 19,9 J/T.

Для майнерів, яким потрібне повітряне охолодження, моделі WhatsMiner M60S та M60 пропонують хешрейти в діапазоні від 186 TH/s до 170 TH/s та від 172 TH/s до 150 TH/s. Завдяки енергоефективності 18,5 J/T та 19,9 J/T відповідно, ці моделі добре підходять для умов, в яких рідинне охолодження може бути недоцільним.

Попередні моделі MicroBT

У травні компанія представила три нових ASIC-майнери лінійки WhatsMiner: M50S++, M53S++ та M56S++, кожен з яких має особливості.

Модель WhatsMiner M50S++ – це майнер з повітряним охолодженням. Його потужність становить 150 TH/s, а ефективність – 22 J/T.

Модель M53S має водяне охолодження. Її потужність становить 320 TH/s з аналогічною ефективністю 22 J/T.

Третя модель M56S + + використовує імерсійне охолодження. Вона видає TH/s за тієї самої ефективності 22 J/T.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що пропонують конкуренти

У першій половині вересня компанія Canaan представила новий пристрій для видобутку біткоїнів – A1466I з імерсійним охолодженням. Майнер має хешрейт 170 TH/s та коефіцієнт енергоефективності 19,5 J/T. Це перша установка Canaan з номінальним коефіцієнтом енергоефективності менше 20 J/T. Вартість пристрою A1466I становить приблизно $3210 за одиницю.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023