Canaan представив нового майнера

Canaan представив нового майнера

Це перший «асік» компанії з номінальним коефіцієнтом енергоефективності менш як 20 J/TH.

Виробник майнінгового обладнання, компанія Canaan представила новий пристрій для видобутку біткоїнів – A1466I з імерсійним охолодженням. Про це написав у вівторок, 12 вересня, журналіст Колін Ву на своїй сторінці у соцмережі X (Twitter).

«Майнер має хешрейт 170 TH/s та коефіцієнт енергоефективності 19,5 J/TH. Ціна за терахеш становить менше $18,88. Це перша установка Canaan з номінальним коефіцієнтом енергоефективності менше 20 J/TH», – написав Ву.

Вартість пристрою A1466I – приблизно $3210 за одиницю. Показники попередньої моделі A1366I становлять 165 TH/s та 30 J/TH відповідно. Ця модель також із занурювальним охолодженням.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Фінансова звітність Canaan

За підсумками другого кварталу збитки Canaan досягли $110,7 млн. До такого результату призвели витрати, пов'язані зі сферою майнінгу, які становили $30,6 млн.

При цьому загальні доходи компанії зросли, збільшившись на 33,9%, до $73,9 млн, порівняно з першим кварталом, хоча це на 70% менше, ніж за такий самий період минулого року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024