Trezor контролюватиме весь ланцюжок поставок для свого гаманця-флагмана

Trezor контролюватиме весь ланцюжок поставок для свого гаманця-флагмана

Компанія таким чином вирішила мінімізувати залежність від постачальників.

Празька компанія Trezor, один із лідерів у сегменті виробництва апаратних гаманців, оголосила, що взяла під свій контроль ланцюжок поставок кремнієвих чіпів. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Згідно з пресрелізом, компанія досягла цього через спрощення виробництва власного ключового компонента, обгортки для чіпів. Вона використовується для її флагманського продукту – Trezor Model T. У такий спосіб можна досягти більшої безпеки пристрою і значно скоротити терміни масового виробництва.

Trezor контролюватиме весь ланцюжок поставок для свого гаманця-флагмана
Моделі Trezor Model T та Trezor Model One. Джерело: Trezor.

Таке рішення також було продиктовано значною невизначеністю на глобальних ринках щодо поставок чипів. Менеджмент компанії прагне забезпечити максимальну стабільність свого ланцюжка поставок.

Інші ініціативи

Компанія-виробник Trezor – SatoshiLabs – нещодавно оголосила про розробку нових чипів на основі відкритого програмного коду. Вони будуть використовуватися у нових моделях апаратних гаманців.

Перший з чипів нового покоління TROPIC01 вже випущений, і його комплексне тестування заплановане на весь 2023 рік. Після цього буде прийнято рішення про доцільність його інтеграції у наступні моделі Trezor.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Інновації інших брендів

Інші виробники апаратних гаманців також активно презентують власні продукти. Так, Ledger представив новий пристрій Ledger Stax із сенсорним екраном. А виробник холодних гаманців тільки для Біткоїна Coldcard нещодавно презентував модель Q1 з повноцінною QWERTY-клавіатурою та двома MicroSD-картками.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023