Trezor контролюватиме весь ланцюжок поставок для свого гаманця-флагмана

Trezor контролюватиме весь ланцюжок поставок для свого гаманця-флагмана

Компанія таким чином вирішила мінімізувати залежність від постачальників.

Празька компанія Trezor, один із лідерів у сегменті виробництва апаратних гаманців, оголосила, що взяла під свій контроль ланцюжок поставок кремнієвих чіпів. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Згідно з пресрелізом, компанія досягла цього через спрощення виробництва власного ключового компонента, обгортки для чіпів. Вона використовується для її флагманського продукту – Trezor Model T. У такий спосіб можна досягти більшої безпеки пристрою і значно скоротити терміни масового виробництва.

Trezor контролюватиме весь ланцюжок поставок для свого гаманця-флагмана
Моделі Trezor Model T та Trezor Model One. Джерело: Trezor.

Таке рішення також було продиктовано значною невизначеністю на глобальних ринках щодо поставок чипів. Менеджмент компанії прагне забезпечити максимальну стабільність свого ланцюжка поставок.

Інші ініціативи

Компанія-виробник Trezor – SatoshiLabs – нещодавно оголосила про розробку нових чипів на основі відкритого програмного коду. Вони будуть використовуватися у нових моделях апаратних гаманців.

Перший з чипів нового покоління TROPIC01 вже випущений, і його комплексне тестування заплановане на весь 2023 рік. Після цього буде прийнято рішення про доцільність його інтеграції у наступні моделі Trezor.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Інновації інших брендів

Інші виробники апаратних гаманців також активно презентують власні продукти. Так, Ledger представив новий пристрій Ledger Stax із сенсорним екраном. А виробник холодних гаманців тільки для Біткоїна Coldcard нещодавно презентував модель Q1 з повноцінною QWERTY-клавіатурою та двома MicroSD-картками.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024