Курс біткоїна за тиждень: відновлення після паніки

Курс біткоїна за тиждень: відновлення після паніки

Головний цифровий актив тимчасово падав нижче $60 000, але бики поступово відновлюють втрачені позиції.

Курс біткоїна за тиждень (21-28 червня) знизився на 4,8% та наразі складає $61 500. BTC пережив значне падіння 24 червня, але загальна ситуація залишається невизначеною.

На початку тижня біткоїн торгувався у боковому каналі в районі $63 000-64 000. Але на тлі новин про розподіл монет Mt. Gox, запланований на липень цього року, ринок зазнав стрімкого падіння.

Курс біткоїна за тиждень: відновлення після паніки
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Попри значні ліквідації, бикам вдалося того ж дня відновити контроль над ціновим рівнем у $60 000 та забезпечити помірне зростання. Продаж монет майнерами наприкінці кварталу та аналогічні дії уряду Німеччини поки що перешкоджає стрімкому відновленню.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Біткоїн перебуває у боковому діапазоні $60 000-65 000. Загалом консолідація на ринку триває вже понад 100 днів, що перевищує терміни попередніх циклів. Проте слід зважати й на те, що цього разу був раніше оновлений історичний максимум.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 90% Федеральна резервна система (ФРС) не змінюватиме процентні ставки наступного місяця. Тож трейдери очікують на пом’якшення умов кредитування лише у вересні.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна повернувся у червону зону. Зокрема головний цифровий актив впав у ціні на 3,5%. Негативними чинниками стали плани регуляторів щодо підтримання високих процентних ставок для боротьби з інфляцією. Ліквідації трейдерів тоді перевищили $72 млн, але цього тижня вони сягнули $150 млн після тимчасового падіння курсу нижче за $60 000.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024