Біткоїн за капіталізацією обійшов три найбільші світові банки

Біткоїн за капіталізацією обійшов три найбільші світові банки

Поточна ринкова капіталізація біткоїна сягнула близько $1,37 трлн.

Капіталізація Біткоїна перевищила сукупну вартість акцій трьох світових банків JPMorgan Chase, Bank of America та Промислово-комерційного банку Китаю. Відповідне дослідження провели аналітики Watcher.Guru.

Згідно з повідомленням, поточна ринкова капіталізація біткоїна сягає близько $1,37 трлн. Таким чином, ринкова вартість головного цифрового активу перевищила сукупну ринкову вартість акцій трьох найбільших банків світу: JPMorgan Chase ($574 млрд), Bank of America ($311 млрд) та Промислово-комерційного банку Китаю ($268 млрд).

Станом на 10 червня курс біткоїна знаходиться на позначці $69 400.

Прогнози по капіталізації біткоїна

У січні засновник і генеральний директор SkyBridge Capital Ентоні Скарамуччі зробив прогноз, відповідно до якого загальна ринкова капіталізація біткоїна може зрости більш ніж у 13 разів.

На його думку, позитивно на курсі BTC позначиться залучення компаній з Волл-стріт. Крім того, за його словами, біткоїн може виграти й від планів Федеральної резервної системи США щодо пом'якшення грошово-кредитної політики.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відбувається з курсом сьогодні

Минулого тижня з 31 травня по 7 червня курс біткоїна виріс на 4,2%. BTC зміцнив позиції на тлі припливу капіталу до спотових біткоїн-ETF та зниження процентних ставок у Єврозоні. Ненадовго біткоїн вийшов з бокового діапазону $65 000-70 000. Проте для бичачого ралі зараз необхідно трейдерам закріпитися на поточних рівнях та накопичити додаткові обсяги для подовження тренду.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024