Курс BTC перевищив $71 000 через попит на ETF

Курс BTC перевищив $71 000 через попит на ETF

Головний цифровий актив стрімко наближається до історичного максимуму, встановленого у березні.

Курс біткоїна зріс на понад 6% за добу та наразі складає більше ніж $71 000. BTC зміцнює позиції на тлі зростання попиту з боку інституціональних інвесторів на спотові біткоїн-ETF.

За підсумками торгів 20 травня чистий приплив коштів до біржових фондів склав $237,2 млн. Зокрема, жоден з фондів не зафіксував відтоку коштів. Навіть фонд Grayscale залучив додатково $9,3 млн.

Курс BTC перевищив $71 000 через попит на ETF
Курс BTC/USD за добу. Джерело: CoinGecko.

Загалом позитивна динаміка надходжень до біткоїн-ETF спостерігається вже шостий торговий день поспіль. Зміна керівництва компанії Grayscale також додає оптимізму інвесторам щодо більш активного акумулювання біткоїнів.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Усі основні технічні індикатори (ковзні середні, RSI тощо) свідчать про домінування биків на ринку. Відтік монет з централізованих бірж та зниження винагороди для майнерів також сприяють зростанню дефіциту біткоїнів та ціни активу.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з імовірністю у 96% Федеральна резервна система (ФРС) не змінюватиме процентні ставки наступного місяця. Лібералізація умов кредитування може відбутися у вересні.

Динаміка попередніх тижнів

Минулого тижня курс біткоїна повернувся до відновлення. Зокрема, головний цифровий актив зріс у ціні на 4,9%. Чинниками зростання стали звіти щодо споживчої інфляції у США. Індекс споживчих цін виявився трохи нижчим за очікування експертів, що було позитивно сприйнято інвесторами й трейдерами.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024