Атака Ірану на Ізраїль призвела до падіння курсу BTC

Атака Ірану на Ізраїль призвела до падіння курсу BTC

Військові дії на Близькому Сході викликали паніку в інвесторів, що позначилося на всіх фінансових ринках.

Курс біткоїна 14 квітня у моменті падав до $62 000 внаслідок збройної атаки Ірану на Ізраїль.

Військові дії традиційно сприймаються як джерело додаткових ризиків і макроекономічної нестабільності. Тож інвестори тимчасово скоротили попит на високоризикові активи.

Атака Ірану на Ізраїль призвела до падіння курсу BTC
Динаміка курсу BTC за тиждень. Джерело: CoinGecko.

Проте поточна корекція не виходить за межі загального патерну, що спостерігається цього бичачого циклу. Зокрема протягом 2023-2024 років вже було декілька корекцій розміром у 20% від локального піка. Тож бикам важливо не допустити зниження курсу нижче за $60 000.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Часткове відновлення

Попри значну паніку на ринках, курс біткоїна досить швидко повернувся до помірного зростання. Зокрема ходлери, кити та інституційні інвестори продовжують активно накопичувати монети.

До того ж вже цього тижня (орієнтовно 19 квітня) очікується черговий (четвертий) халвінг. Зменшення винагороди за видобуток блоку посилить дисбаланс між попитом та пропозицією, що сприятиме зростанню курсу BTC у наступні місяці.

Динаміка курсу

Минулого тижня курс біткоїна стало зростав, а бикам навіть вдалося у черговий раз подолати критичний рівень у $70 000. Навіть висока інфляція у США не викликала занепокоєння в інвесторів до звістки про агресію Ірану проти Ізраїлю, що виступила у ролі класичного «чорного лебедя».

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024