Ентоні Скарамуччі прогнозує зростання BTC до $170 000

Ентоні Скарамуччі прогнозує зростання BTC до $170 000

Бізнесмен підкреслив значний вплив на актив спотових біткоїн-ETF, які дозволили залучити мільярди нових інвестицій.

Засновник інвестиційної компанії Skybridge Capital Ентоні Скарамуччі очікує, що ціна біткоїна в поточному циклі досягне $170 000. Про це він заявив під час виступу на телеканалі CNBC.

Експерт підкреслив значний вплив схвалених Комісією з цінних паперів та бірж (SEC) спотових біткоїн-ETF, які дозволили залучити мільярди нових інвестицій цього року. Він порівняв приплив понад $10 млрд у біткоїн-фонди у першому кварталі з більш повільним впровадженням ранніх золотих ETF.

Скарамуччі також обговорив майбутню подію, пов'язану з халвінгом Біткоїна, що зменшить щоденну пропозицію і потенційно вплине на курс BTC. Він вважає, що на ринку ще не позначився халвінг, прогнозуючи скорочення пропозиції.

Попри волатильність, Скарамуччі підкреслив здатність Біткоїна хеджувати інфляцію протягом чотирирічного інвестиційного горизонту, представляючи його як цифрове золото. Він бачить потенціал для того, щоб ринкова капіталізація біткоїна досягла 50% від оцінки золота.

Хто такий Ентоні Скарамуччі

Ентоні Скарамуччі – американський бізнесмен і політичний консультант, широко відомий у Біткоїн-спільноті. Він заснував та очолив інвестиційну компанію SkyBridge Capital, яка активно інвестує у біткоїн.

Скарамуччі – це поєднання політичного стратега та Біткоїн-ентузіаста. Його кар'єра у політиці, зокрема короткий період роботи у Білому домі, демонструє його розуміння внутрішньої механіки державного управління. Однак його справжня пристрасть – це розкриття потенціалу біткоїна як децентралізованої, безпечної та інноваційної валюти майбутнього.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що експерт прогнозував раніше

У січні 2023 року Скарамуччі заявляв, що загальна ринкова капіталізація біткоїна може зрости більш ніж у 13 разів порівняно з поточним рівнем та в результаті має зрівнятися з капіталізацією золота. Позитивно на курсі BTC позначиться залучення до процесу компаній з Волл-стріт, додав Скарамуччі. Крім того, за його словами, біткоїн може виграти й від планів Федеральної резервної системи США щодо пом'якшення грошово-кредитної політики.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024