Ентоні Скарамуччі: політик і Біткоїн-ентузіаст

Ентоні Скарамуччі: політик і Біткоїн-ентузіаст

Ентоні Скарамуччі – відомий американський фінансист, політик і засновник інвестиційної компанії SkyBridge Capital. Він також затятий прихильник Біткоїна, який бореться за широке визнання головного цифрового активу.

Хто такий Ентоні Скарамуччі

Ентоні Скарамуччі – відомий американський бізнесмен і політичний консультант, широко відомий у Біткоїн-спільноті. Він заснував та очолив інвестиційну компанію SkyBridge Capital, яка активно інвестує у біткоїн. Ентоні Скарамуччі встиг побувати на посаді директора з комунікацій в адміністрації президента США Дональда Трампа, але його інтереси виходить далеко за межі політики.

Ентоні Скарамуччі також прославився як послідовний прихильник та експерт у сфері Біткоїна. Його компанія SkyBridge запустила кілька продуктів, пов'язаних з біткоїном, призначених для спрощення доступу інвесторів до BTC. Ентоні Скарамуччі часто виступає на конференціях та у ЗМІ, обговорюючи майбутнє цифрових валют та їхній вплив на глобальну фінансову систему.

Ентоні Скарамуччі: політик і Біткоїн-ентузіаст
Джерело: соцмережа X.

Біографічні дані

Ентоні Скарамуччі – американець італійського походження. Він народився 6 січня 1964 року на острові Лонг-Айленд (штат Нью-Йорк) у сім'ї будівельника. Закінчив Університет Тафтса зі ступенем бакалавра економіки. 1989 року отримав ступінь доктора юридичних наук у Школі права Гарвардського університету.

Після навчання влаштувався працювати до банку Goldman Sachs у відділ інвестиційно-банківських послуг, фондових ринків та управління приватними капіталами. 1996 року зі своїм колегою Ендрю Босжардтом заснував інвестиційну фірму Oscar Capital Management. 2001 року її продали компанії Neuberger Berman, а 2003 року вона сама перейшла під контроль американського інвестиційного банку Lehman Brothers. Сам же Ентоні Скарамуччі отримав тут посаду керуючого директора відділу контролю інвестицій.

Ентоні Скарамуччі: політик і Біткоїн-ентузіаст
Джерело: соцмережа X.

У 2005 році американський підприємець вирішив заснувати нову інвестиційну компанію SkyBridge Capital, де став одним із керуючих партнерів та пробув на цій посаді до 2017 року.

SkyBridge та біткоїн-інвестиції

SkyBridge спочатку спеціалізувалася на хедж-фондах та альтернативних інвестиціях, але потім значно розширила спектр своєї діяльності. Вона досить успішно розвивалася і 2016 року вже управляла капіталом на $12 млрд.

SkyBridge Capital також відома тим, що з 2009 року проводить щорічні конференції SkyBridge Alternatives Conferension у Лас-Вегасі (SALT), присвячені макроекономічним трендам та геополітичним змінам у світі. За три роки конференція вийшла на міжнародний рівень і вперше була проведена у Сінгапурі.

Ентоні Скарамуччі: політик і Біткоїн-ентузіаст
Джерело: соцмережа X.

SkyBridge Capital також набула прав на популярне телешоу Wall Street Week, присвячене економічній тематиці (виходить на каналі Fox Business). А Ентоні Скарамуччі отримав можливість стати ведучим. 2016 року права на шоу передали телевізійній компанії Fox Broadcasting Company.

Приблизно 2020 року компанія сфокусувалася на інвестиціях у біткоїн. SkyBridge навіть спробував запустити спотовий біткоїн-ETF, але в 2021 році Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) відмовила їй.

Наступний період у житті компанії видався непростим, здебільшого через крах біржі FTX. Ентоні Скарамуччі був особисто знайомий із Семом Бенкманом-Фрідом та його родиною, але попри це також постраждав від банкрутства біржі. У вересні 2022 року венчурний підрозділ FTX придбав 30% акцій SkyBridge.

Ентоні Скарамуччі: політик і Біткоїн-ентузіаст
Джерело: соцмережа X.

«У мене з ним (главою FTX) був тісний зв'язок, я вважав його другом. Я познайомився з його батьком, викладачем Стенфорда, а з тіткою брав участь спільно з Кевіном О'Лірі у благодійному проєкті у Флориді. Я відчував близькість з ним та його сім'єю», – згадував Ентоні Скарамуччі.

Криза FTX спричинила обвал котирувань, але засновник SkyBridge зберіг упевненість у собі. Він продовжив вірити у потенціал Біткоїна.

«Ми ніколи не продавали біткоїни. Ми накопичили монети протягом року за більш низькими цінами, і це позитивно позначилося на нас», – сказав Ентоні Скарамуччі.

Політика та біткоїни

Ентоні Скарамуччі встиг зробити політичну кар'єру. Перші кроки в цій сфері він зробив ще за демократа Барака Обами, шляхи з яким досить швидко розійшлися, відтоді він почав підтримувати республіканців. У 2017 році в адміністрації Дональда Трампа він був призначений на посаду директора зв'язків із громадськістю.

Ентоні Скарамуччі: політик і Біткоїн-ентузіаст
Джерело: соцмережа X.

Сьогодні Ентоні Скарамуччі є головним критиком політики Джо Байдена щодо регулювання Біткоїн-індустрії. За його словами, проблема цифрових валют поступово стає частиною політичного порядку денного США. Він розкритикував відносно нещодавно представлений сенаторкою Елізабет Воррен законопроєкт про відмивання грошей з використанням цифрових активів і заявив, що розгляд таких документів може коштувати Джо Байдену місця у Білому домі.

Ентоні Скарамуччі, який є прихильником Біткоїна, заявив, що понад 52 млн американців тепер є власниками цифрових активів, це становить 20% виборчого населення країни, більша частина з них підтримала минулого разу демократів.

Підбиваючи підсумки

Ентоні Скарамуччі є унікальним поєднанням політичного стратега та Біткоїн-ентузіаста. Його кар'єра у політиці, зокрема короткий період роботи у Білому домі, демонструє його розуміння внутрішньої механіки державного управління. Однак його справжня пристрасть – це розкриття потенціалу біткоїна як децентралізованої, безпечної та інноваційної валюти майбутнього.

Ентоні Скарамуччі не лише активно вкладає кошти в біткоїн через свою компанію SkyBridge Capital, а й має важливий голос у дискусіях про вплив криптовалют на глобальну економіку, часто виступаючи на заходах, а також у ЗМІ з аналізом поточного стану та перспектив Біткоїна у фінансовому світі. Унікальний досвід у політиці та фінансах робить його визначним прикладом того, як можуть перетинатися інтереси державної політики та інноваційних фінансових технологій.

Стратегії MicroStrategy: переваги Hodl та DCA Стратегії MicroStrategy: переваги Hodl та DCA MicroStrategy стала першою великою компанією, що продемонструвала переваги регулярного інвестування у біткоїн на корпоративному рівні. Такий підхід забезпечує сталий та стрімкий розвиток у довгостроковому періоді. Дмитро Харьков 01 березня 2024
Samourai Wallet: історія одного з найбільш анонімних BTC-гаманців Samourai Wallet: історія одного з найбільш анонімних BTC-гаманців Samourai Wallet – гаманець, який працює винятково з біткоїнами. Він відрізняється від конкурентів насамперед тим, що наголошує на анонімності своїх користувачів. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Листи Сатоші: нова інформація про творця Біткоїна Листи Сатоші: нова інформація про творця Біткоїна Кінець зими нам запам’ятається тим, що у Лондоні було оприлюднено цілу низку електронних листів Сатоші Накамото до Адама Бека та інших ранніх розробників протоколу. Вони проливають світло на його погляди й стратегії на зорі існування Біткоїна. Дмитро Харьков 28 лютого 2024