Ентоні Скарамуччі: політик і Біткоїн-ентузіаст

Ентоні Скарамуччі: політик і Біткоїн-ентузіаст

Ентоні Скарамуччі – відомий американський фінансист, політик і засновник інвестиційної компанії SkyBridge Capital. Він також затятий прихильник Біткоїна, який бореться за широке визнання головного цифрового активу.

Хто такий Ентоні Скарамуччі

Ентоні Скарамуччі – відомий американський бізнесмен і політичний консультант, широко відомий у Біткоїн-спільноті. Він заснував та очолив інвестиційну компанію SkyBridge Capital, яка активно інвестує у біткоїн. Ентоні Скарамуччі встиг побувати на посаді директора з комунікацій в адміністрації президента США Дональда Трампа, але його інтереси виходить далеко за межі політики.

Ентоні Скарамуччі також прославився як послідовний прихильник та експерт у сфері Біткоїна. Його компанія SkyBridge запустила кілька продуктів, пов'язаних з біткоїном, призначених для спрощення доступу інвесторів до BTC. Ентоні Скарамуччі часто виступає на конференціях та у ЗМІ, обговорюючи майбутнє цифрових валют та їхній вплив на глобальну фінансову систему.

Ентоні Скарамуччі: політик і Біткоїн-ентузіаст
Джерело: соцмережа X.

Біографічні дані

Ентоні Скарамуччі – американець італійського походження. Він народився 6 січня 1964 року на острові Лонг-Айленд (штат Нью-Йорк) у сім'ї будівельника. Закінчив Університет Тафтса зі ступенем бакалавра економіки. 1989 року отримав ступінь доктора юридичних наук у Школі права Гарвардського університету.

Після навчання влаштувався працювати до банку Goldman Sachs у відділ інвестиційно-банківських послуг, фондових ринків та управління приватними капіталами. 1996 року зі своїм колегою Ендрю Босжардтом заснував інвестиційну фірму Oscar Capital Management. 2001 року її продали компанії Neuberger Berman, а 2003 року вона сама перейшла під контроль американського інвестиційного банку Lehman Brothers. Сам же Ентоні Скарамуччі отримав тут посаду керуючого директора відділу контролю інвестицій.

Ентоні Скарамуччі: політик і Біткоїн-ентузіаст
Джерело: соцмережа X.

У 2005 році американський підприємець вирішив заснувати нову інвестиційну компанію SkyBridge Capital, де став одним із керуючих партнерів та пробув на цій посаді до 2017 року.

SkyBridge та біткоїн-інвестиції

SkyBridge спочатку спеціалізувалася на хедж-фондах та альтернативних інвестиціях, але потім значно розширила спектр своєї діяльності. Вона досить успішно розвивалася і 2016 року вже управляла капіталом на $12 млрд.

SkyBridge Capital також відома тим, що з 2009 року проводить щорічні конференції SkyBridge Alternatives Conferension у Лас-Вегасі (SALT), присвячені макроекономічним трендам та геополітичним змінам у світі. За три роки конференція вийшла на міжнародний рівень і вперше була проведена у Сінгапурі.

Ентоні Скарамуччі: політик і Біткоїн-ентузіаст
Джерело: соцмережа X.

SkyBridge Capital також набула прав на популярне телешоу Wall Street Week, присвячене економічній тематиці (виходить на каналі Fox Business). А Ентоні Скарамуччі отримав можливість стати ведучим. 2016 року права на шоу передали телевізійній компанії Fox Broadcasting Company.

Приблизно 2020 року компанія сфокусувалася на інвестиціях у біткоїн. SkyBridge навіть спробував запустити спотовий біткоїн-ETF, але в 2021 році Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) відмовила їй.

Наступний період у житті компанії видався непростим, здебільшого через крах біржі FTX. Ентоні Скарамуччі був особисто знайомий із Семом Бенкманом-Фрідом та його родиною, але попри це також постраждав від банкрутства біржі. У вересні 2022 року венчурний підрозділ FTX придбав 30% акцій SkyBridge.

Ентоні Скарамуччі: політик і Біткоїн-ентузіаст
Джерело: соцмережа X.

«У мене з ним (главою FTX) був тісний зв'язок, я вважав його другом. Я познайомився з його батьком, викладачем Стенфорда, а з тіткою брав участь спільно з Кевіном О'Лірі у благодійному проєкті у Флориді. Я відчував близькість з ним та його сім'єю», – згадував Ентоні Скарамуччі.

Криза FTX спричинила обвал котирувань, але засновник SkyBridge зберіг упевненість у собі. Він продовжив вірити у потенціал Біткоїна.

«Ми ніколи не продавали біткоїни. Ми накопичили монети протягом року за більш низькими цінами, і це позитивно позначилося на нас», – сказав Ентоні Скарамуччі.

Політика та біткоїни

Ентоні Скарамуччі встиг зробити політичну кар'єру. Перші кроки в цій сфері він зробив ще за демократа Барака Обами, шляхи з яким досить швидко розійшлися, відтоді він почав підтримувати республіканців. У 2017 році в адміністрації Дональда Трампа він був призначений на посаду директора зв'язків із громадськістю.

Ентоні Скарамуччі: політик і Біткоїн-ентузіаст
Джерело: соцмережа X.

Сьогодні Ентоні Скарамуччі є головним критиком політики Джо Байдена щодо регулювання Біткоїн-індустрії. За його словами, проблема цифрових валют поступово стає частиною політичного порядку денного США. Він розкритикував відносно нещодавно представлений сенаторкою Елізабет Воррен законопроєкт про відмивання грошей з використанням цифрових активів і заявив, що розгляд таких документів може коштувати Джо Байдену місця у Білому домі.

Ентоні Скарамуччі, який є прихильником Біткоїна, заявив, що понад 52 млн американців тепер є власниками цифрових активів, це становить 20% виборчого населення країни, більша частина з них підтримала минулого разу демократів.

Підбиваючи підсумки

Ентоні Скарамуччі є унікальним поєднанням політичного стратега та Біткоїн-ентузіаста. Його кар'єра у політиці, зокрема короткий період роботи у Білому домі, демонструє його розуміння внутрішньої механіки державного управління. Однак його справжня пристрасть – це розкриття потенціалу біткоїна як децентралізованої, безпечної та інноваційної валюти майбутнього.

Ентоні Скарамуччі не лише активно вкладає кошти в біткоїн через свою компанію SkyBridge Capital, а й має важливий голос у дискусіях про вплив криптовалют на глобальну економіку, часто виступаючи на заходах, а також у ЗМІ з аналізом поточного стану та перспектив Біткоїна у фінансовому світі. Унікальний досвід у політиці та фінансах робить його визначним прикладом того, як можуть перетинатися інтереси державної політики та інноваційних фінансових технологій.

Як до кінця зрозуміти Біткоїн Як до кінця зрозуміти Біткоїн Попри те, що у світі є чимало людей, кого можна назвати справжніми Біткоїн-експертами, жоден з них не розуміє всієї глибини Біткоїна. Що ж робить його таким складним і як максимально зануритися у «кролячу нору»? Дмитро Харьков 15 липня 2024
Рікардо Салінас: мільярдер-біткоїнер з Мексики Рікардо Салінас: мільярдер-біткоїнер з Мексики Білл Гейтс, Уоррен Баффет та багато інших мільярдерів виступають проти Біткоїна (принаймні на словах). Але все більше багатіїв не погоджується з ними, обираючи головний цифровий актив. Одним із таких мільярдерів-біткоїнерів є мексиканський бізнесмен Рікардо Салінас. Дмитро Харьков 12 липня 2024
Як японська Metaplanet стала «азійською MicroStrategy» Як японська Metaplanet стала «азійською MicroStrategy» Започаткований компанією MicroStrategy тренд підхопила японська фірма Metaplanet. Внаслідок інтеграції Біткоїн-стратегії її фінансовий стан значно покращився, що свідчить про вірність обраного шляху. Володимир Гришенко 11 липня 2024