Біткоїн зростає сьомий місяць поспіль

Біткоїн зростає сьомий місяць поспіль

Такого довгого безперервного зростання ще не було в історії цифрового активу.

Курс біткоїна за підсумками березня зріс на 16%, що є сьомим поспіль місяцем збільшення вартості активу.

Попереднім рекордом був період у шість місяців безперервного зростання у 2020-2021 роках (тобто під час попереднього бичачого ринку). При цьому у перші роки Біткоїна, попри стрімке зростання вартості, періоди корекції також були досить частими.

Біткоїн зростає сьомий місяць поспіль
Динаміка курсу BTC/USD за рік. Джерело: CoinGecko.

Слід зазначити, що до початку поточного семимісячного зростання курс біткоїна становив менше за $30 000, а наразі він складає близько $70 000. Біткоїнери також позитивно дивляться у майбутнє через наближення халвінгу, який очікується вже цього місяця.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Чинники зростання

Головним драйвером зростання курсу активу останніми місяцями став приплив коштів до спотових біткоїн-ETF. Зокрема минулого тижня приплив коштів становив понад 3000 BTC, а майнери наразі видобувають 900 монет на тиждень.

До того ж MicroStrategy, а також уряд Сальвадору продовжують стало накопичувати монети. Очікування халвінгу та зниження процентних ставок Федеральною резервною системою (ФРС) також додає оптимізму інвесторам.

Прогнози експертів

Біткоїн-аналітик Том Лі вважає, що до кінця року курс активу може досягти $150 000. А експерти FundStat прогнозували досягнення $180 000 ще до халвінгу. Тож загальний консенсус полягає у бичачих оцінках щодо середньострокових перспектив курсу біткоїна.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024