Біткоїн зростає сьомий місяць поспіль

Біткоїн зростає сьомий місяць поспіль

Такого довгого безперервного зростання ще не було в історії цифрового активу.

Курс біткоїна за підсумками березня зріс на 16%, що є сьомим поспіль місяцем збільшення вартості активу.

Попереднім рекордом був період у шість місяців безперервного зростання у 2020-2021 роках (тобто під час попереднього бичачого ринку). При цьому у перші роки Біткоїна, попри стрімке зростання вартості, періоди корекції також були досить частими.

Біткоїн зростає сьомий місяць поспіль
Динаміка курсу BTC/USD за рік. Джерело: CoinGecko.

Слід зазначити, що до початку поточного семимісячного зростання курс біткоїна становив менше за $30 000, а наразі він складає близько $70 000. Біткоїнери також позитивно дивляться у майбутнє через наближення халвінгу, який очікується вже цього місяця.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Чинники зростання

Головним драйвером зростання курсу активу останніми місяцями став приплив коштів до спотових біткоїн-ETF. Зокрема минулого тижня приплив коштів становив понад 3000 BTC, а майнери наразі видобувають 900 монет на тиждень.

До того ж MicroStrategy, а також уряд Сальвадору продовжують стало накопичувати монети. Очікування халвінгу та зниження процентних ставок Федеральною резервною системою (ФРС) також додає оптимізму інвесторам.

Прогнози експертів

Біткоїн-аналітик Том Лі вважає, що до кінця року курс активу може досягти $150 000. А експерти FundStat прогнозували досягнення $180 000 ще до халвінгу. Тож загальний консенсус полягає у бичачих оцінках щодо середньострокових перспектив курсу біткоїна.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024