Том Лі очікує біткоїн по $150 000

Том Лі очікує біткоїн по $150 000

На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики.

Курс біткоїна до кінця року може сягнути позначки в $150 000 попри те, що вже кілька днів вартість головного цифрового активу майже не змінюється. Про це заявив голова відділу досліджень компанії FundStrat Том Лі, повідомляє CNBC.

«Попит зростає завдяки новим ETF, пропозиція скоротиться через халвінг, і якщо грошово-кредитна політика пом'якшиться, на що ми й очікуємо, це також сприятиме зростанню ризикових активів», – сказав Лі.

Коментарі Лі пролунали в той момент, коли ралі біткоїна, схоже, зменшило оберти після зростання в 35% за останні кілька тижнів до $53 000, найвищої ціни за останні 26 місяців.

Що думають інші аналітики

На думку інших експертів, біткоїн може «охолонути» на якийсь час. Ринковий стратег LMAX Group Джоел Крюгер запропонував проявити обережність у короткостроковій перспективі, зазначивши потенційну волатильність через зміни у політиці центральних банків та наслідки глобальної макроекономічної слабкості, які можуть тимчасово вплинути на криптовалютні ринки. Він додав, що будь-який спад дасть змогу зайняти стратегічні позиції.

А от аналітична компанія Swissblock у своєму оновленому звіті про стан ринку 21 лютого заявила, що загальна картина біткоїна все ще залишається бичачою. Однак вона не відкинула, що перед відновленням висхідного тренду може статися відкат до більш низьких цін.

«Хоча переважаючі настрої говорять про можливе продовження висхідної траєкторії, поточний сценарій може вимагати періоду консолідації або навіть відкату до рівня підтримки $47 500. Така корекція допоможе знизити надмірну волатильність і зміцнити стабільність ринку перед можливим подальшим рухом вгору», – заявили аналітики Swissblock.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Інші прогнози від FundStrat

Раніше в компанії FundStrat прогнозували зростання курсу біткоїна до квітневого халвінгу до позначки $180 000. На думку аналітиків компанії, ETF на біткоїн можуть згодом затьмарити ринок ETF на дорогоцінні метали, обсяг активів яких становить близько $230 млрд.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024