У Fundstrat вірять у зростання біткоїна до $180 000

У Fundstrat вірять у зростання біткоїна до $180 000

У компанії вважають, що подорожчання BTC відбудеться на тлі запуску біткоїн-ETF і майбутнього халвінгу.

Вартість біткоїна може злетіти до $180 000 (на 521%) перед халвінгом, запланованим на квітень 2024 року. Про це йдеться у дослідженні компанії Fundstrat, опублікованому в понеділок, 24 липня, передає Markets Insider.

За даними аналітиків, щоденний попит на біткоїн становить близько $25 млн, що еквівалентно щоденній винагороді за майнінг у розмірі близько $25 млн. Однак на ситуацію можуть вплинути запуски біржових фондів на основі біткоїна. Тоді щоденний попит на біткоїн може зрости до $100 млн. Таке збільшення в поєднанні з халвінгом, що наближається, може істотно збільшити ціну BTC.

«Запуск біткоїн-ETF призведе до того, що щоденний попит становитиме $125 млн, а щоденна пропозиція – всього $25 млн. Передбачувана рівноважна ціна має зрости, щоб денна пропозиція відповідала денному попиту. Аналіз рівноваги дозволяє припустити, що ціна становитиме $140 000–180 000 до халвінгу в квітні 2024 року», – йдеться у повідомленні.

На думку Fundstrat, ETF на біткоїн можуть згодом перевершити ринок ETF на дорогоцінні метали, обсяг активів яких становить близько $230 млрд.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Інші прогнози курсу біткоїна

Гендиректорка інвестиційної компанії ARK Invest Кетрін Вуд вважає, що до 2030 року курс біткоїна має всі шанси зрости до $1,5 млн на тлі банківської кризи, що розвивається.

Свій прогноз вона побудувала на основі подій у березні, коли відбувся крах великих американських банків: Silvergate Bank, Signature Bank та Silicon Valley. На її думку, це зміцнило довгострокові перспективи біткоїна.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023