Кетрін Вуд: біткоїн подорожчає до $1,5 млн до 2030 року

Кетрін Вуд: біткоїн подорожчає до $1,5 млн до 2030 року

Досягти цієї позначки BTC зможе протягом семи років на тлі прогресуючої банківської кризи.

Протягом семи років курс біткоїна має всі шанси зрости до $1,5 млн на тлі банківської кризи, що розвивається. Про це заявила гендиректорка інвестиційної компанії ARK Invest Кетрін Вуд, повідомляє Fortune.

Вона припустила, що біткоїн продемонструє бичаче ралі й приблизно за сім років торгуватиметься від $625 000 до $1,5 млн за монету. Свій прогноз вона побудувала на основі березневої кризи, спричиненої крахом великих американських банків: Silvergate Bank, Signature Bank та Silicon Valley. На її думку, ці події зміцнили довгострокові перспективи біткоїна.

На тлі краху трьох американських банків і падіння акцій біткоїн зріс із $19 000 до $30 000. Підйом говорить про те, що інвестори стали вкладати гроші в BTC у пошуках безпечної гавані, куди зрештою захочуть потрапити всі.

«Біткоїн – це страховка. З біткоїном не настане економічна криза, подібна до тієї, що була у 2008–2009 роках. Все децентралізовано та прозоро», – вважає Вуд.

Вона наголосила, що біткоїн не схильний до інфляції, оскільки його пропозиція обмежена.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Які прогнози на халвінг

Біткоїн-аналітик PlanB упевнений, що у найближчій перспективі не варто очікувати сильного стрибка курсу біткоїна. Свій прогноз експерт ґрунтував на використанні 200-денної ковзної середньої як індикатора.

На його думку, напередодні халвінгу курс BTC не перевищить $50 000.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023