Біткоїн знову вище $70 000 завдяки ETF

Біткоїн знову вище $70 000 завдяки ETF

Приплив капіталу до біржових фондів біткоїна поновився, що відразу позначилося на курсі активу.

Курс біткоїна повернувся до сталого зростання й станом на 26 березня торгується вище $70 000.

Головною причиною повернення бичачого тренду вже традиційно стали спотові біржові фонди на основі біткоїна. За підсумками 25 березня у лідери досить несподівано вирвався ETF від компанії Fidelity з показником у $261 млн надходжень за день.

Біткоїн знову вище $70 000 завдяки ETF
Динаміка курсу BTC/USD за добу. Джерело: CoinGecko.

При цьому приплив коштів до фонду BlackRock склав лише $35 млн. Відтік капіталу з GBTC потроху знижується, але залишається досить високим – $350 млн. Експерти прогнозують, що позитивне сальдо лише зростатиме найближчими днями.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Ліквідації позицій трейдерів

Попри значний ціновий рух, на ринку не спостерігалося значних ліквідацій позицій трейдерів. Зокрема вони склали лише $53 млн, що нижче за середній обсяг протягом останніх торгових днів.

Така ситуація свідчить про те, що наразі більшість трейдерів не ризикують відкривати позиції з кредитним плечем у розрахунку на зниження курсу біткоїна. Навпаки, бичачі настрої та оптимізм наразі домінують на ринку.

Динаміка попередніх тижнів

Попереднього тижня курс біткоїна перебував у боковому тренді. Після того як бикам вдалося захистити рівень підтримки у $60 000, зростання ринку поновилося. Від початку року головний ціновий актив додав у ціні понад 60%.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024