Стало відомо, чому біткоїн впав майже до $60 000

Стало відомо, чому біткоїн впав майже до $60 000

Корекції у розмірі до 20% від локального піка вже спостерігалися цим бичачим циклом.

19 березня біткоїн пережив найбільше одноденне падіння курсу з листопада 2022 року, втративши 8%, і у моменті наближався до $60 000.

Це зниження було викликане рекордним відтоком у $326 млн зі спотових біржових фондів (ETF), що стало найбільшим показником за весь період після їхнього запуску. Фонд Grayscale продовжує негативно впливати на попит на актив.

Стало відомо, чому біткоїн впав майже до $60 000
Динаміка курсу BTC/USD за тиждень. Джерело: CoinGecko.

Аналітики припускають, що такі фактори, як надмірне кредитне плече та негативні настрої, також сприяли падінню ринку. Проте корекція до 20% є нормальною для цього циклу. Але для цього бики повинні втримати ключовий рівень підтримки у $60 000.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Вплив ФРС

Нещодавній перегрів ринку, позначений високим кредитним плечем і спекулятивним ажіотажем, призвів до закономірної корекції. Інвестори уважно стежать за рішенням Федеральної резервної системи (ФРС) щодо процентної ставки, яке буде оприлюднено сьогодні ввечері.

Пресконференція голови Джерома Пауелла може дозволити отримати уявлення про позицію центрального банку щодо монетарної політики та інфляції. Очікується, що ФРС може зберегти яструбину позицію та залишить ставки на поточному рівні.

Динаміка курсу

Від початку року курс біткоїна зріс на 48%. Також вперше було оновлено історичний максимум ще до халвінгу, і поточний рекорд становить понад $73 000. Проте протягом останнього тижня зросла волатильність, яка поступово перейшла у корекцію.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024