Адам Бек побачив рух біткоїна до $100 000

Адам Бек побачив рух біткоїна до $100 000

На думку глави компанії Blockstream, ціна не встигає за фундаментальними показниками.

Глава компанії Blockstream Адам Бек вважає, що ціна біткоїна рухається до позначки $100 000. Про це він написав у себе на сторінці в соцмережі X.

«У вівторок біткоїн досяг $73 000. Ніхто нічого не сказав. Більшу частину середи він тримався вище $73 000. Я думаю, що причина затишшя полягає в тому, що $100 000 здаються давно очікуваними вже кілька років, тому на бичачому ринку не так багато ейфорії, коли прокручуються зелені свічки в $1000–5000. Просто відзначте $100 000», – зазначив Бек.

В одному з останніх інтерв'ю Бек пояснив свій оптимістичний погляд на потенціал курсу біткоїна.

«Я думаю, що це вже наче назріло. Біткоїн демонструє непогані результати, й у мережі з'явилося безліч нових застосунків, таких як Strike з простим інтерфейсом користувача. Фундаментальні показники та ціна дещо розійшлися, тому я думаю, що ціна наздожене», – сказав він.

Хто такий Адам Бек

Адам Бек – програміст, який займався розробленням систем безпеки та доказу роботи. Його дослідження вплинули на багато сучасних технологій і сформували основу для низки ключових рішень у галузі Біткоїна.

Багато хто вважає, що саме розробки Адама Бека надихнули Сатоші Накамото на створення Біткоїна. Хоча Бек непричетний до створення цієї цифрової валюти безпосередньо, його ідеї та концепції відігравали ключову роль у її розробленні.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інші прогнози

А от голова відділу досліджень компанії FundStrat Том Лі впевнений, що курс біткоїна до кінця року може досягти позначки в $150 000.

Коментарі Лі пролунали в той момент, коли ралі біткоїна, схоже, зменшило оберти після зростання в 35% і досягнення позначки в $53 000.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024